Sadece en iyilerin tercihi: Karmod Prefabrik Ev

2021 ev modelleri, 35 yıldır estetik, kaliteli, uzun ömürlü, çevreci ve güvenilir prefabrik ev çözümleri sunuyoruz. Uygun fiyatlı ve yüksek izolasyonlu prefabrik evler sadece Karmod’da.


Prefabrik Evlerimizin Üstün Özellikleri

Karmod prefabrik evlerin, betonarme yapılara göre üretimi daha hızlı yapılır, ciddi zaman ve para tasarrufu sağlar aynı zamanda daha ekonomik çözümler sunar. Prefabrik hazır evler ses, ısı ve su yalıtımı olarak betonarme binalara göre çok daha yüksek izolasyon sağlar. Prefabrik villa modelleri, modüler yapısıyla sökülüp başka yere taşınabilir özelliğe sahiptir ve deprem bölgelerinde betonarme evlere göre çok daha güvenli, çok sağlam ve dayanıklıdır.


Dünya'nın prefabrik ev markası: Karmod

Prefabrik ev alanında Türkiye ve Dünya’da lider konumunda olan Karmod olarak 120 ülkede, sayısız aileyi ev sahibi yaptık. Sizde Bu Kampanyalı Evleri Kaçırmayın.


Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

Hayallerinizi ertelemeyin sloganıyla başlanan ev kampanyamız prefabrik hazır ev ve çelik villa sahibi olmak isteyenlere özel ödeme koşullarıyla. Bütçenize en uygun prefabrik ev kampanya fırsatlarını kaçırmayın.Üstün özelliklere sahip prefabrik ev videolarımız

Türkiye'de bir ilk yangına, ısıya, yağmura kara rüzgâra ve depreme dayanıklı İSO 9002 ve Uluslararası CE belgeli yerli üreticisi Karmod bütün testlerden geçerek piyasadaki emsal prefabrik evlere göre çok üstün özeliklerde. Özellikle videoların sonuna kadar izlemeyi unutmayın.


Müşteri memnuniyeti en yüksek marka ile prefabrik villa sahibi olun

Bağımsız araştırma firmasının Karmod ile ev sahibi olan müşterileriyle gerçekleştirdiği değerlendirmelerin sonuçlarına göre Karmod, müşteri memnuniyeti en yüksek prefabrik villa üreticisi. Siz de hayallerini kurduğunuz villa konforunda güzel bir eve en iyi marka ile sahip olmanın avantajlarını kullanın.

2021 TEK KATLI PREFABRİK EV FİYATLARI

 

Yıllarca beklemeyin! Prefabrik evinize hemen yerleşin

Prefabrik evler inşa süresiyle klasik betonarme ve benzeri üretim sistemine göre yüzde 75 gibi çok daha kısa sürede tamamlanma avantajına sahiptir. Betonarme sistemde haftalar, hatta aylar süren inşa süresi prefabrik evlerde çoğunlukla bir haftayı geçmeyecek kadar kısadır. Bu önemli üstünlük prefabrik ev modellerini diğer konut modellerine göre kıyaslanamayacak kadar avantajlı konuma getirmektedir. Konut finansman bütçesinde önemli yer tutan işçilik kalemi bu sistemle adeta ortadan kalkmaktadır. Konut satın alma bütçelerini etkileyen bu durumun sağladığı avantaj ev sahibi olmak isteyenleri olumlu yönde etkileyerek onların en ucuz prefabrik evler beklentilerini mümkün hale getirmektedir. 1+1 modelden başlayarak 4+1, hatta daha büyük Karmod prefabrik konut konseptlerine ortalama bir hafta süren bir kurulum sonrası sahip olmanız çok kolay.

 

PREFABRİK VİLLA FİYATLARI

Prefabrik hazır ev ömrü ne kadardır?
Prefabrik ev ve yapıların üretim sistemi nedir?
Prefabrik ev yapılarda elektrik tesisatıyla sıhhi ve atık su tesisatlarının montajını yapıyor musunuz?
Prefabrik ev ve prefabrik villalar sökülüp başka yere kurulabilir mi?
Prefabrik ev ve çelik evlerde statiği neye göre yapıyorsunuz?
Prefabrik hazır ev ve prefabrik villa, sistemin galvanizli çelik konstrüksiyon olmasının en büyük avantajı nedir?
Prefabrik evler'in ısı yalıtımı var mıdır?
Prefabrik evler ve villalar farklı iklim şartlarına uygun kullanımda mıdır?
Prefabrik hazır ev ve villa yapılar sadece belirli standartlarda mı üretim yapılmaktadır?
Prefabrik evlerde üretim ve montaj süresi nedir ne kadar gün sürer?
Prefabrik evlerde zemine montajı nasıl yapılır?
Prefabrike hazır evlerde garanti süresi kaç yıldır?
Prefabrik evler ve çelik evlerde çatı kaplaması ne ile yapılmaktadır?
Prefabrik ev ve villaların Islak hacimlerde seramik veya fayans uygulaması yapılabilir mi?
Prefabrik ev ve Prefabrik villaların taşıma nakliye işlemleri nasıl yapılmaktadır?

Konut finansmanınız kontrolünüzde

İster tek katlı veya iki katlı dubleks prefabrik ev fiyatları ile ‘evdeki hesap çarşıya uyacak’ planladığınız konut finansman bütçeniz rahat edecek. Diğer yapı modellerine ödeyeceğiniz paranın çok daha azını ödeyerek konut finansmanına ayırdığınız paradan artanla ev eşyalarınızı da yenilemeye bütçe ayırın.

Çelik evinizi nerede istersiniz?

Karmod olarak, evinizi kısa sürede üretelim, nereye arzu ederseniz oraya kuralım. Şehrin karmaşa ve gürültüsünden uzakta ama şehirden de uzak kalmak istemeyenler, yakın konumda çok sakin bir ortamda prefabrik çelik villa sahibi olabilirsiniz. Çelik konstrüksiyon ev ve villa fiyatları için size yardımcı olmaya hazırız.

Doğayla içi içe sağlıklı bir eviniz olsun

Şehirden sıkıldığınızda tatlı kaçışlar yapacağınız veya emekli olduğunuzda güvenli bir köy evinde yaşamak için ev sahibi olmanın ayrıcalıklarından siz de yararlanın. Her zaman için doğayla iç içe sağlıklı bir ortamda yaşayacağınız ikinci bir eviniz olsun. Yaşanabilecek afet, salgın ve pandemi durumlarında da bu ikinci ev size güvenilir sağlıklı bir liman oluşturur.

Güvenli bir evde oturmayı kim istemez ki?

Çelik konstrüksiyon ev sistemiyle hazırlanan Karmod evler, yapı güvenliğiyle de önde. Çelik ev, özel yazılım programlarla tasarlanırken yapı güvenliği açısından da onu üstün kılacak detaylar uzmanlıkla çözümlenmektedir. Her birinin yapı statiği uzmanlarca hesaplanmış evlerimiz sevdiklerinize güvenli yaşam alanları sunar. Her bir bölgesi güzelliklerle donatılmış tarihi coğrafyada yer alan güzel ülkemiz maalesef deprem gerçeğiyle karşı karşıya bulunuyor. Karmod çelik konstrüksiyon ev özel statik hesaplamaları, gerek kaliteli malzeme kullanımı gerekse uzmanlıkla kurulumuyla deprem anında size ve sevdiklerinize güvenli yaşam alanı kazandırır.

Prefabrik Ev iç Dizayn

Yüksek yalıtım ile enerji tasarrufu

Satılık prefabrik evler ve fiyatlarını değerlendirirken bütçenize sağladığı enerji tasarrufunu da hesaba katmayı unutmayın. Yüksek yalıtımlı duvar panelleri ve çatı sistemiyle hazır ev benzerlerine göre en az yüzde 40’a varan oranda enerji tasarrufu sağlayarak sürekli kullanımda enerji giderlerinizi azaltır bütçenize sürekli tasarruf sağlar.


Türkiye’de en çok satılan prefabrik ev modelleri

Doğayla iç içe, gürültüden uzak bir ortamda güzel bir prefabrik ev veya prefabrik villa yapı satın almayı düşünüyorsanız sitemizde beğeninize sunduğumuz çok sayıda yenilikçi tasarımdan birkaçını seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evlerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan size en yakın satış ofisimizle irtibata geçebilir veya bize mail ya da WhatsApp üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Size özel yenilikçi tasarımlar


Size özel yenilikçi tasarımlar hazır ev sektöründe kırk yıla yaklaşan tecrübesi, müşterilerini iyi anlayan ve onların beklentilerini iyi analiz etmeyi başarmış uzman ekipleriyle yenilikçi tasarımlar ortaya koymaktadır. Karmod evlerin tasarım uzmanlarınca özel yazılım dijital çizim program uygulamaları kullanılmakta olup mutlaka beğeninizi kazanacak yenilikçi tasarımlar hazırlanarak beğeninize sunulmaktadır. Tasarımlarda estetik ve zarafet beklentileri karşılanırken diğer yandan yapı güvenliği açısından özel uygulama çözümleri yazılım desteğiyle titizlikle gerçekleştirilmektedir. Son derece konfor sunan özellikte uzun yıllar keyifle kullanacağınız tek katlı ve çift katlı hızlı üretimli, kolay kurulumlu evlerimizi sizing de beğeneceğinize kuşkumuz yok. Hayalinizdeki yaşam tarzınızı bulacağınız yenilikçi tasarımlarımızla hemen ev sahibi olmaya hazır mısınız? Henüz tasarım aşamasında sahip olunan teknolojik üretim hattı üstünlüğünün getirdiği imkanlar prefabrik ev fiyatları açısından müşterilerimize bütçe avantajı sağlayacak şekilde değerlendirilmektedir. Uzun ömürlü, en uygun, en iyi ev onlara en ucuz hazır ev beklentilerini fazlasıyla karşılayacak şekilde kullanıma hazır teslim edilmektedir.


Prefabrik ev fiyatları neden bu kadar ekonomik?

Hazır evlerle ilgili en çok merak edilen konuların başında prefabrik ev fiyatlarını ekonomik kılan nedenler yer alıyor. Prefabrik ev fiyatlarını cazip hale getiren çok sayıda neden var. Bunların en başında Prefabrik evin yeni nesil yapı teknolojilerinin kullanıldığı modern hatlarda üretiliyor olmasını sayabiliriz.


Öncelikle evin üretiminde kullanılacak tüm malzemeler toplu şekilde tedarik ediliyor. Örneğin prefabrik evde kullanılan çelikler tonla ifade edilen büyük rulolar halinde satın alınıyor. Modern üretim hattına takıldığında metrekarelerce ev üretimi tam bükme ve kesme yapılarak israf edilmeden gerçekleşiyor. Yine evin duvarlarında kullanılan yüksek izolasyonlu enerji tasarrufu sağlayan paneller tam boy olarak satın alma yapılarak kullanılıyor. Duvar sandviç panellerinin hazırlanmasında da hiçbir aşamada malzeme zayi edilmiyor. Prefabrik evin çatı altı makasları ve çatı örtüsü de aynı şekilde hiç malzeme firesi yapılmadan eve özel ölçülerde kesilerek hazırlanıyor. Standart büyüklüklere sahip farklı pencere alternatiflerinde de en çok dikkat edilen konu malzemenin israf edilmemesi. Pencere profil boy büyüklükleri dikkate alınarak en ideal pencere ölçüleri çıkartılıyor ve profilin tam kullanımı sağlanıyor.Prefabrik evin elektrik tesisat malzemeleri olsun, sıhhi ve atık su tesisat malzemeleri olsun aynı hassasiyet titizlikle uygulanıyor. Tasarlanmış her evde elektrik tesisatında tam olarak kaç metre kablolama yapılacağı, kaç adet anahtar ve priz kullanılacağı, sigorta adetleri, aydınlatma armatürleri proje dâhilinde yerleri belirtilmiş şekilde hazırlanıyor. Aynı şekilde sıhhi ve atık su tesisatında kullanılacak PVC su boruları ve kalınlıkları, manşon, dirsek, te, kavis gibi bağlantı aparatları, atık su PVC boruları proje özelinde tam metrajda ve sayıda paketlenerek sevk ediliyor. Evin iç oda panel kapılarında standart en ergonomik ölçüde kapılar kullanıldığından hem malzemede hem de işçilikte büyük avantaj sağlanıyor. Çelik kapılar aynı şekilde toplu üretimle israf edilmeden hazırlanıyor. Evde kullanılan lavabo, duş teknesi, tuvalet ünitesi gibi vitrifiye ekipmanları ile musluk, batarya, aydınlatma armatürlerinin tamamı toplu olarak tedarik ediliyor. Dilediğiniz yerde kurulmak üzere bu hassasiyetlerle üretilen prefabrik evin tüm malzemeleri tek bir araca yüklenerek istediğiniz bölgeye sevk ediliyor. Prefabrik evin duvardan çatıya, elektrik tesisatından su tesisatına, kapıdan pencereye, özel kaplamadan boyamasına kadar tüm kurulum aşamalarında sadece başka ustalara ihtiyaç duyulmadan Karmod ekibi görev aldığından prefabrik ev fiyatları hiçbir yapı modelinde olamayacak kadar cazip ve ekonomik hale geliyor. İşte Prefabrik ev fiyatlarının çok cazip oluşunun arkasında bu avantajlar gizli.


Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz modern tasarımlar prefabrik ev modellerinde

Her biri birbirinden şık, özel tasarlanmış prefabrik ev modelleri arasında seçim yapmakta zorlanacağınızı vurgulamak isteriz. İster tek katlı ister iki katlı olsun, son derece estetik Karmod prefabrik ev modellerinde, klasik mimarinin modern mimariye başarıyla yansıtıldığı seçkin tasarımları bulacaksınız.


En güvenli ve yenilikçi prefabrik ev malzemeleri Karmod evlerinde

Prefabrik yapı sektöründe en çok karşılaştığımız sorular arasında “Prefabrik ev malzemeleri nedir?” sorusu bulunur. Yenilikçi, seçkin ve en güvenli prefabrik ev malzemelerinin Karmod evlerinde bir arada kullanıldığını göreceksiniz. Öncelikle evin yapı güvenliğinde çok önemli olan paslanmaz çelik malzemenin kalite değerleri çok önemli. Karmod evlerinin taşıyıcı sistemlerinde uzun ömürlü dayanım ve tam yapı güvenliği için yüksek galvanizli paslanmaz çelikler kullanılır. Aynı çelik sistem, prefabrik evin ara kat şaseleri ve çatı makaslarında da tercih edilmiştir. Tam yapı güvenliğiyle deprem dayanımı şansa bırakılmamıştır. Karmod evin duvar panellerinde diğer yapı modellerine göre yüzde 60’ın üzerinde enerji tasarrufu sağlayan yüksek izolasyonlu paneller tercih edilmiştir. Özel güvenli çelik kapısı, elektrik ve su tesisatı, vitrifiye ve armatür tercihleriyle Karmod prefabrik ev size özel.


Prefabrik ev yapımı ve kurulumunda Karmod uzmanlığı

Prefabrik ev yapımı ve kurulumu birikim ister, uzmanlık ister, teknoloji ister. Karmod, 1986 yılından bugüne prefabrik yapı sektöründeki uzmanlığı ve 120 ülkeye ulaşan ihracat tecrübesiyle, güçlü organizasyonuyla yanınızda. Uzmanlığımız ve sahip olduğumuz yeni nesil teknolojilerimizle, içinde mutluluk ve huzurla yaşanacak evleri, beğeniniz için ilk günün heyecanıyla üretiyoruz. Sorunsuz prefabrik ev sahibi olmanız için tecrübemizle daima yanınızdayız. Dubleks prefabrik evlerin tasarımında kullanım, ferahlık ve konfor tam beklentilerinize özel. İki katlı dubleks prefabrik ev ve iç tasarımları özel bilgisayar yazılımları kullanılarak uzmanlarımızca gerçekleştiriliyor. . Yapı güvenliğini sağlayan, gözle görünmeyen özel statik hesaplamalar Karmod evlerinde sizin ve ailenizin güvenliği için hazırlandı. Karmod prefabrik evlerde güven, konforlu iç mekanlarında sizin mutluluğunuz var. Uzun ömürlü, dört mevsim kullanımınıza özel prefabrik evlerimiz villa tercihleriyle beraber yazlık, doğa ve köy evi tercihlerinde yoğun olarak kullanılıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail