Mobo Kabin

Türkiye'nin en çok tercih edilen mobo kabin markası

Polyester Karmod güvenlik kabinleri halk arasında mobo kabin olarak da bilinmektedir. Modern üretim tesislerinde güvenlik mobosu ve yaşam mobo kabinleri üreten Karmod mobo kabin üretiminde kalitesi ve 120’ı aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla dünya lideridir. Karmod mobo kabin boya ve fırınlamada özel ısıl işleme tabi tutulduğundan koku yapmaz, yüzey hammadde dağılımı otomasyon teknolojisiyle yapıldığından pürüzsüz parlak yüzeye sahiptir. Mobo kabin uluslararası standartlarda ISO kalite sistemiyle üretilmektedir. Mobo fiyatları ekonomiktir ve hızlı sevkiyatla stoktan teslim ediliyor. Karmod mobo kabin kullanıma hazır olarak üretilip sevk edilmektedir. Kabini aldığınızda kapısı, penceresi, yer döşemesi, elektrik tesisatı, elektrik tesisat armatürleri, su tesisatı, lavabosu, muslukları, WC ünitesi, zemin döşemesi kullanıma hazır olarak size ulaştırılmaktadır. Usta gerektirmeyen, hemen kullanılabilir özelliğiyle hızlı kapalı barınma mekanı çözümüdür.

Karmod mobo kabinler 150x150 cm ebattan başlayarak 50 metrekare alana kadar modüler kapalı yaşam alanları sunmaktadır.

 

 

Karmod polyester mobo kabinler kullanım alanı ve özelliğine göre isimlendirilmektedir. Mobo güvenlik kabinleri çoğunlukla güvenlik amaçlı kullanıldığından genellikle ‘güvenlik kabini’ olarak adlandırılmaktadır. Güvenlik mobo kabinleri apartman güvenlik kabininden alışveriş merkezi güvenlik kabinine, stadyum bilet satış ve güvenlik kabininden polis noktası güvenlik kabinine, hava alanı güvenlik kabininden zabıta noktası güvenlik kabinine çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Karmod güvenlik mobo kabinleri barındırdığı kişi sayısına göre büyük ebatlarda üretim yapılabilmektedir. Güvenlik görevlisi, güvenlik şefi, güvenlik amiri gibi çok sayıda personelin bir çatı altında farklı odalarda çalışmasına imkan sunmaktadır. Güvenlik mobo kabinlerinde ayrı kapılı bölme olarak WC - Tuvalet kabini ünitesi de konulabilmektedir. Bu ünite isteğe bağlı olarak tekli ve çoklu olarak yapılabilmektedir. Kullanım amacına göre mobo güvenlik kabinlerinin WC bölmeleri bayan – erkek ayrı kullanım özelliğinde üretilebilmektedir.

 

Mobo kabinlerin kullanıma göre isimlendirilen bir başka modeli de büfe kabinlerdir. Büfe kabinler adından da anlaşılacağı gibi, mobo ekmek büfesi kabini, mobo bilet satış kabini, mobo market kabini, mobo gazete dergi satış kabini, mobo kitap satış kabini, mobo market kabini, mobo çay ocağı kabini gibi farklı amaçlar için kullanılabilen büfe kabinlerdir. Büfe kabinleri de istenildiğinde bölmeli olarak yapılabilmektedir. Bölmesinde isteğe bağlı wc ünitesi konulabilmektedir. Wc ünitesine yer taşı alaturka veya alafranga klozet tuvalet takılabilmektedir.

 

Büyük ebatlı kabinler geniş mobo kabin olarak ta adlandırılmaktadır. Büyük ebatlı mobo kabinler her türlü kapalı mekan ihtiyaçları için uzun ömürlü ve güvenlik mobosu olarak kullanılmaktadır. Mobo geniş kabinler satış ofisi kabini, güvenlik çalışma ofisi kabini, şantiye yönetim ofisi kabini, aile sağlığı merkezi kabini, laboratuvar kabini, bekleme salonu kabini, toplantı salonu kabini, ödeme merkezi kabini gibi değişik amaçlar için güvenli kullanıma sahiptir.

 

Bir diğer mobo kabin çeşidi de WC - Duş kabinleridir. Wc duş kabinleri tesisatından lavabosuna, elektrik tesisatından su tesisatına her detay fabrikada kullanıma hazır olarak üretilmektedir. Wc duş üniteleri kullanım alanı ve amacına göre tekli ve çoklu adetlerde üretilebilmektedir. Çoklu adetlerde istenildiği kadar alaturka taş, alafranga klozet, duş ünitesi, engelli wc, pisuar ünitesi yapılabilmektedir. Bunlara tek yönde kapılardan girilebileceği gibi ayrı yönde kapılardan da girilebilecek planda üretim yapılabilmektedir. Karmod mobo seyyar tuvalet kabinleri kısa sürede üretilen hazır yapısı, yüksek kalitesi ve kolay sevk özelliğiyle yoğun tercih edilen hazır tuvalet çözümüdür.

 

Karmod mobo kabin fiyataları  ekonomiktir farklı diğer  kullanım alanlarımız güvenlik kabini, büfe kabini, halk ekmek kabini, bilet satış kabini, Akbil ve jeton satış kabini, muhtarlık kabini, sağlık ocağı kabini, ofis kabini, çiçek satış kabini, gazete ve dergi satış kabini gibi bir çok amaç için kullanılmaktadır. Karmod mobo kabinde üretim ve montaj hatalarına karşı satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail