Güvenlik Kabini

Güvenlik kabin markası Karmod, Türkiye'nin her yerinde

Güvenlik kabini üretiminde Türkiye'nin öncü firmasından biri olan Karmod en yüksek teknolojiyle  güvenlik kabinleri modern fabrikasında son sistem izolasyonlu poliüretan sandviç panelli en kaliteli en ve uygun fiyatlara üretiyor. 35 yıllık Karmod Tecrübesiyle polyester güvenlik kabinler estetik modern görünümüyle her mekana çok güzel uyum sağlar. Her ebatta ölçülerde Karmod garantisiyle stoklardan hemen teslim uygun fiyatlara teslim ediyoruz. Fiyat için bizi arayınız.

120’e yakın ülkeye ihraç edilen Karmod modüler güvenlik kabini yüksek kalitesi, güvenliğe uygun ergonomik tasarımıyla en pratik çözümdür. Dört farklı modelle üretim yaptığımız ürünlerimiz polyester kabinler, panel kabinler, prekast kabinler ve metropol kabinler diye 150x150 cm ölçüden 270x750 cm ölçülerine kadar çok farklı ölçülerde güvenlik kabini üretimimiz mevcuttur. Yüksek üretim kapasitemizle tüm modellerimiz siparişinizden en kısa sürede sevk edilmektedir.

Zırhlı güvenlik kabinlerimiz Emniyet, Büyükelçilik, Polis ve Askeriye gibi yerlerde en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir.

 

 

 

Güvenlik kabinlerimizde isteğe bağlı olarak amortisörlü cam kepengi ve güneşlikte takılabilmektedir. Kabinlerimizde elektrik aydınlatma armatürleri kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Kabinlerimizde sigorta kutusu ve piriz mevcuttur. Karmod güvenlik kabinleri estetik modern görünümüyle her mekana uyum sağlar bekçi kulübesi olarak ihtiyacınıza güvenli ve estetik çözüm üretir. Karmod kabinler iyi izole edilmiş olup sıradan kabinlere göre üstün üretim kalitesine sahiptir. Karmod kabin özel boyama sistemiyle koku yapmaz. Karmod polyester güvenlik kabinlerin üretimi yüksek teknoloji ile donatılmış modern tesislerindeki özel üretim sistemiyle yapılmaktadır.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail