Bekçi Kulübesi

Türkiye'nin en iyisi ve en çok satan bekçi kulübesi markası

Her ebatta ve ölçülerde 35 yıllık Karmod garantisiyle piyasanın en iyi bekçi kulübesi yüksek izolasyonlu ve en uygun fiyatlara kaliteli bekçi kulübeleri hemen teslim.

Aprtmanlar işyerleri, Fabrikalar ofisler, Şehir merkezlerinde, polis ve askeriyeler, sosyal ve spor tesislerinde veya her türlü güvenlik noktasında güvenle kullanabilecek modüler bekçi kulubesi üretiyoruz. Kullanıma hazır güvenlik bekçi kulübesi ürünlerimiz modüler özelliğiyle başka mekanlara kolayca taşınabilmektedir.


 


Dünyanın 120 ülkesine güvenlik kulübesi ve güvenlik bekçi kulübesi ihracat eden Karmod alternatifli bekçi kulübesi modellerini müşteri beğenisine sunmaktadır. Farklı model Bekçi kulübesi olarak ürettiğimiz kulübelerimiz  fiberglas (CTP) sistemli, ABS Yeni Nesil, Panel Kabin ve tamamen lüks sınıfında Karmod Metropol  bekçi kulübesi olmak üzere 4 çeşittir. 135x135 cm ölçüsünde tek personelin kullanacağı modelden başlayarak çok sayıda personelin görev alacağı tarzda güvenlik ofisi olarak 50 metrekareye varan ölçülerde üretim gerçekleştirilmektedir.

 

 

Bekçi kulübelerimizde ayrı kapıdan girilen wc üniteli modellerimiz de bulunmaktadır. Wc ünitesi klozet veya yertaşı alaturka üniteli olarak hazırlanabilmektedir. Yine opsiyonel olarak engelli wc üniteli planda da üretim gerçekleştirilmektedir.

 

Güvenlik amaçlı bekçi kulübelerimiz ürün tasarımlarında estetik konsept özellikle dikkate alınmış olup şehir mimarisine uyumlu tarzlar mimar çizimleriyle özenle hazırlanmıştır. Bekçi kulübelerimiz kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Elektrik ve su tesisatları ana şebekeye bağlantı yapılarak hemen kullanılacak şekilde üretilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail