Bekçi Kulübesi

Şehir merkezlerinde, yol üzerlerinde, sosyal ve spor tesislerinde veya her türlü güvenlik noktasında güvenle kullanılacak modüler bekçi kulubesi üretiyoruz. Kullanıma hazır güvenlik kulubesi ürünlerimiz modüler özelliğiyle başka mekanlara kolayca taşınabilmektedir.

Dünyanın 86 ülkesine güvenlik kabinleri ihraç eden Karmod alternatifli kabin modellerini müşteri beğenisine sunmaktadır. Güvenlik amaçlı ürettiğimiz kabinlerimiz CTP sistemli, ABS Yeni Nesil, Panel Kabin ve tamamen lüks sınıfında Karmod Metropol olmak üzere 4 çeşittir. 135x135 cm ölçüsünde tek personelin kullanacağı modelden başlayarak çok sayıda personelin görev alacağı tarzda güvenlik ofisi olarak 50 metrekareye varan ölçülerde üretim gerçekleştirilmektedir.

Bekçi kulübelerimizde ayrı kapıdan girilen wc üniteli modellerimiz de bulunmaktadır. Wc ünitesi klozet veya yertaşı alaturka üniteli olarak hazırlanabilmektedir. Yine opsiyonel olarak engelli wc üniteli planda da üretim gerçekleştirilmektedir.

Güvenlik amaçlı kabinlerimizin ürün tasarımlarında estetik konsept özellikle dikkate alınmış olup şehir mimarisine uyumlu tarzlar mimar çizimleriyle özenle hazırlanmıştır. Bekçi kulübelerimiz kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Elektrik ve su tesisatları ana şebekeye bağlantı yapılarak hemen kullanılacak şekilde hazırlanmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail