Güvenli, konforlu, nezih bir eve neler sığmaz ki? Mutluluklar, paylaşılarak sevince dönüşen kederler, huzur… Daha neler neler. Karmod Datça çelik ev modeli uzun yıllar güvenle kullanılsın içinde mutluluklar yaşansın diye tasarlandı. Özel bilgisayar yazılım programında uzmanlarca tasarlanan Datça’ya geleneksel konut mirasımızla modern mimarinin yenilikçi tarz beklentileri yansıtıldı. İçinde yaşayanların ilk öncelikle güvenliğinin ön planda tutulduğu bu evin üretiminde yeni nesil çelik konstrüksiyon teknolojisi kullanılmakta. Deprem riskleri düşünülerek evin yapı modelinde duvardan çatıya çelik konstrüksiyon örgüsü uygulanıyor. Projeyle birebir uyumlulukta modern teknolojili makine hatlarında hazırlanan çelik sistemde kesim, katlama ve delme gibi işlemler otomasyonla gerçekleştiriliyor. Çelik metal birleşimlerinde yapı güvenliği açısından sorun oluşturabilecek kaynak benzeri uygulamalara yer verilmiyor. Yüksek galvaniz kaplı çeliklerle korozyonun oluşturduğu çürümeler engellenerek konutun ömrü nesilden nesile kullanım standardına yükseltiliyor.

 

Duvar içine yerleştirilen özel mineral izolasyon dolgu maddeleriyle yalıtımda üst seviye kazanımı gerçekleştiriliyor. Çatı tavan birleşim noktalarında da devam eden bu yalıtım üstünlüğüyle evin enerji performans üstünlüğü klasik konutlara göre erişilmesi güç avantaj kazanıyor. İklimlendirme kolaylaşıyor enerji giderleri bütçeye yük oluşturmaktan çıkıyor. Çelik ev kış ve yaz kullanımında diğer konutlara göre yüzde 60’a varan oranda enerji tasarrufuyla kullandıkça kazandırıyor. Kış kullanımında sıcaklığı yaz kullanımlarında ise serinliğiyle rahatlatıyor, nefes aldırıyor. Çelik ev duvarlarında standart uygulanan yalıtımlı malzeme üzerine özel levha kaplamaları, nem bariyeri, M profil kullanımı yalıtımı yükseltiyor. PVC çift cam uygulamalı pencereler kanat açılımlarında kullanılan tam boy ispanyolet kilit kullanımıyla yalıtım performansına katkı sağlıyor. Çelik kapı kalitesiyle huzurla kapatılıyor güvenle açılıyor.

 

Karmod Datça tam güvenli kutu gibi şirin bir müstakil eve sahip olmak isteyenler için en ideali. Özel çatı çıkıntı uygulamalı şirince bir verandadan içeri girilen bu ev 2+1 plana sahip olup 87 m2 büyüklüğe sahip. Çekirdek bir ailenin en iyi ergonomiyle yaşayabileceği konforlu bir plan içeriyor. Girişte büyük sayılabilecek bir antre yer alıyor. Antreden ilerlediğinizde sağa açılan ilk kapı sizi salona çıkarıyor. Ön cepheyle beraber her iki yöne yerleştiren pencereler salonu gündüz aydınlıkla buluşturuyor. Bu evi farklı kılan öne çıkan özellik ise mutfakta gizli. Girişte solda yer alan mutfak 20 m2’yi bulan alışılmışın dışında genişliğe sahip. Bu model özellikle hanımlardan ayrı bir ilgi görüyor. Planda arka bölümde ise sağ ve solda iki ayrı odaya yer verilmiş. Arka orta kısımda ise banyo ve tuvalet alanları birbirinden bağımsız olarak yerleştirilmiş. Banyoda duş teknesinin yanı sıra müşteri tercihleri göz önünde bulundurularak klozet de plana eklenmiş durumda.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

 

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.'' 

 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail