Yurtdışı Çalışma Kampları

Ülkelerin geliştirdiği projelerde oluşan teknik personel ve iş gücü açıklarınının kapatılmasında yurtdışı personele ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle gelen işçilerin barınacağı yurtdışı çalışma kampları oluşturarak yurtdışından gelen personelin konaklaması sağlanmaktadır. Prefabrik şantiye yapılarında Dünya genelinde projeler gerçekleştiren Karmod yapı güvenliği yüksek, teknolojik hızlı üretimli, kolay nakliye avantajı sunan demonte özellikte yerinde kullanıma hazır kurulumlu işçi yerleşkesi yapıları üretmektedir.

Yatakheneden yemekhaneye, dinlenme alanlarından eğitim salonlarına, sağlık merkezinden çamaşırhaneye, ofisten laboratuvarlara, wc duş ünitelerine kadar çok sayıda yapı alternatifinin yer aldığı Karmod prefabrik şantiye binaları Afrika’dan Asya’ya, Drtadoğu’dan Avrupa’ya şu an Dünyanın bir çok ülkesinde güvenle kullanılıyor.

Karmod sektördeki tecrübesi, teknolojisi ve iyi organize olmuş ekipleriyle Dünyada adından söz edilen büyük projelerin şantiye işçi kamplarının üretim ve kurulumunu çok kısa sürede tamamladı. Yıllık 3 milyon yolcu kapasitesiyle tamamlandığında Dünyanın en büyüğü olacak İstanbul 3. Havalimanının şantiye yapılarını Karmod üretti. Yine şu ana kadar tesbit edilebilmişe en yüksek rezerve sahip Şahdeniz 2 doğalgaz projesinin şantiye işçi yerleşkelerini de Karmod üretti. Azerbaycan Bakü’de Hazar Denizi kıyısında yer alan proje tamamlandığında Türkiye üzerinden tüm Avrupa’ya doğalgaz enerjisi sağlayacak

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail