Yurtdışı Çalışma Kampları

İş gücü açığı bulunan ülkeler özellikle büyük ölçekli proje yatırımlarının gerçekleştirildiği şantiyelerinde iş gücü açığını ülke dışından getirdiği dönemsel işçilerle karşılama yoluna sıkça gitmektedirler. Bu projeler için yurtdışından gelen işçilerin barınma ihtiyaçlarını karşılama amacıyla yurtdışı çalışma kampları yapı grubu hazırlanmaktadır. Çoğunlukla yurtdışı çalışma kampları büyüklüğü ile öne çıkan havaalanı inşaatı, yol yapımı, köprü, baraj, toplu konut gibi inşaat yapı projeleriyle nükleer enerji santrali, petrol arama ve çıkarma, HES santrali, doğalgaz santrali benzeri enerji projeleriyle madencilik çalışmalarına özel kurulum yapılıyor.

Yurtdışı Çalışma Kampları

Prefabrik şantiye binalarımızla yapı güvenliği yüksek, teknolojik hızlı üretimli, kolay nakliye avantajı sunan teknolojik ön üretimli ve yerinde kullanıma hazır kuruluma sahip işçi kampı yapılarını anahtar teslimi olarak projelere kazandırıyoruz.


Yurtdışı çalışma işçi kampları yapılarının tamamını kapsayan şantiye mobilizasyon projelerimizle başta prefabrik yatakhane yapıları olmak üzere prefabrik yemekhane binaları, yönetim ve teknik personel çalışma ofis binaları, laboratuvar binası, kantin ve dinlenme alanları, eğitim salonları, iş sağlığı ve güvenliği ofis binası, şantiye sağlık merkezi binası, çamaşırhane ve Wc Duş üniteleri gibi çok sayıda bina çözümüyle büyük projelere tam zamanında kurulum uzmanlığımızla destek sağlıyoruz.


Şantiye mobilizasyon projelerimizi iki yapı grubunda inşa ediyoruz. Bu iki yapı grubunu prefabrik şantiye binalarıyla Konteyner şantiye yapıları oluşturuyor. Prefabrik yapı sektöründe son teknolojileri kullanarak uzmanlıkla ürettiğimiz mobilizasyon binaları özel bilgisayar yazılım destekli hatlarda proje ile bire bir uygunlukta ön üretim yapılarak kullanım yerine her türlü lojistik imkanlarıyla kolayca sevk edilmektedir. Yerinde hazır edilen kurulum ekiplerimizce kısa sürede montajlanan yapılarımız kullanıma hazır vaziyette proje personelin güvenli kullanımına sunulmaktadır.


Karmod prefabrik şantiye binaları, Afrika’dan Asya’ya, Avrupa’dana Amerika kıtasına şu an Dünyanın birçok ülkesinde inşaat, enerji ve madencilik projelerinde göre alan personelce güvenle kullanılıyor.


Karmod sektördeki tecrübesi, teknolojisi ve iyi organize olmuş ekipleriyle Dünyada adından söz edilen büyük projelerin şantiye işçi kamplarının üretim ve kurulumunu çok kısa sürede tamamladı. Yıllık 150 milyon yolcu transfer kapasitesiyle Dünyanın en büyük havaalanı olan İstanbul 3. Havalimanının ilk şantiye yapılarını Karmod üretti. Yine şu ana kadar tespit edilebilmiş en yüksek rezerve sahip Şahdeniz 2 doğalgaz projesinin şantiye işçi kamp yapılarını de Karmod üretti. Azerbaycan Bakü’de Hazar Denizi kıyısında yer alan proje ile Türkiye üzerinden inşa edilen boru hattıyla tüm Avrupa’ya doğalgaz enerjisi sağlanıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail