Yemekhane Konteynerleri
Şantiye projeleri başta olmak üzere eğitimden sağlığa, sosyal tesis yapılarına kadar bir çok alanda yemekhane konteyneri hızlı ve pratik çözümü ile tercih edilmektedir. Karmod konteyner yemekhane modellerimizde kiler, yemek salonu, yemek dağıtım bölmesi, bulaşıkhane, lavabo üniteleri ve benzeri alanlar uluslararası standartlarda sağlıklı planlarda üretilmektedir. Özellikle işçi şantiye şartları düşünüldüğünde aynı anda kaç kişinin sağlıklı ortamda yemek yiyeceği, havalandırma sistemi, masa konum yerleşimleri ve diğer hijyen şartları uluslararası satandartlar göz önünde bulundurularak planlanmaktadır.

Tamamen vidalı ve geçmeli sistemle demonte yerinde montaj özelliğine sahip Karmod yeni nesil konteyner nakliyeden kuruluma çok sayıda avantajı içeriyor. İstendiğinde unite unite fabrika tam üretimli de sevk edilen yemekhane yapılarımız uzman ekiplerimizce yerinde kısa sürede kurulumla kullanıma hazır sevk ediliyor. 50 milimetre duvar ve 125 milimetre çatı sandviç panel kalınlığı ile ürünlerimizin tamamı yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip.

Modern üretim bant sisteminde yüksek kalitede malzeme kullanımıyla üretimi gerçekleştirilen konteyner yapılarımızın tamamı uzun ömürlü yapı sınıfında hazırlanmaktadır. Ergonomik tasarım, hızlı üretim, kolay nakliye ve yerinde kullanıma hazır kurulum yapılarımızın en önemli farkını oluşturmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail