Konteyner Yemekhane Fiyatları

İnşaat firmalarının gerçekleştirdiği büyük projelerin işçi şantiye yerleşkelerine Karmod Yeni Nesil yemekhane konteynerleriyle zinde mekanlar üretiyor. Şantiye ortamındaki yoğun çalışma temposunun ardından ergonomik ortamıyla Karmod Yeni Nesil yemekhane konteyner işçiler için keyifli bir yemekle beraber iyi bir dinlenme mekanı oluşturuyor.

Vidalı demonte sistemle üretilen Karmod yemekhane yapıları birleşimli ve çok katlı özelliği, yüksek izolasyonu, ıslak zeminlerde PVC ve diğer uygulamalarla desteklenmiş sızdırmazlık özelliği ile benzerlerinden üstün niteliklere sahiptir. Mutfak sistemi, ergonomik yerleşim planları ile Karmod keyifli yemek mekanları oluşturmaktadır. Yemekhane konteyner yapılarımız tüm üniteleriyle kullanıma hazır teslim edilmektedir. Kiler, mutfak, yemek dağıtım alanı, yemek salonu, bulaşıkhane, lavabolar kullanacak kişi sayısına göre uluslararası standartlarda hazırlanmaktadır. Yöneticiler ve işçiler için aynı yapıda farklı salonlar yan yana veya kat kat projelendirilebilmektedir.

Yapılarımız başta işçi şantiye kampları olmak üzere hastanelerde, okullarda, öğrenci yurtlarında, sosyal tesislerde, kışla ve askeri tesislerde tercih edilip güvenle kullanılmaktadır. Konteyner yemekhane modellerimiz eklenebilir demonte özelliğiyle 3 kata kadar çok katlı geniş mekanlara imkan sunmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod