Yaşam Konteyneri

Yaşam Konteyneri

Monoblok ve Monoblok Birleşimli yaşam Konteynerleri Sistemi, beş farklı boyuttaki monoblok konteynerin müşterilerin isteği doğrultusunda hazırlanan projelere uygun olarak çeşitli şekillerde birleştirilmesi ile oluşturulan binaların yapılmasını sağlıyor. 

Üç kata kadar yapılan monoblok birleşimli konteynerler, kullanımı ve taşınması sırasında oluşan her türlü yükü karşılayabilen ve montaj kolaylığı sağlayan özel birleşim detayları sayesinde rahatlıkla istenilen yere taşınabiliyor, defalarca kullanılabiliyor ve birleştirilebiliyor.

Yaşam Konteynerler Elektrostatik fırın boyalı galvanizli sacla kaplı dış duvarlar

Şantiyelerde kullanılan binaların yapımında önemli bir alternatif olarak dikkat çeken monoblok birleşimli konteynerler, hızlı montaj gerektiren durumlarda ilk tercih edilen konteyner binalar oluyor. Dış yüzeylerinde elektrostatik fırın boyalı, 0,50 mm kalınlığında ve 30 mm hadve derinliğinde galvanizli sac kullanılan monoblok ve monoblok birleşimli sistem konteynerler, çeşitli sektörlerde, satış ofisi olarak kullanılabilen binalar ve mutfak üniteleri olarak da tercih ediliyor. WC ve duş olarak kullanılan konteynerlerdeki özel ebatlı WC ve duş taşları sayesinde ise kesin sızdırmazlık sağlanıyor. 

Karmod prefabrik yapının yüksek teknoloji ve kalitesiyle üretime sunduğu panel sistem binaları, üretim hızı, nakliye ve montaj kolaylığı sağlamakta; esnek tasarımı, taşınabilirlik özelliği ile de her türlü iklim koşullarına dayanıklı ve çok amaçlı kullanıma uyum sağlamaktadır. Tek veya iki katlı olarak üretilebilen prefabrik sistem binalar, her koşulda barınma ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilmektedir ve ekonomik olarak da çok avantaj sağlamaktadır. Karmod ayda 20.000 metrekare panel sistemli prefabrik bina üretme kapasitesine sahibizdir. 

Uygulama ve Kullanım Alanları: Şantiyeler, Ofisler, Sosyal Tesisler, Askeri kamplar, Petrol ve gaz sahaları, kamp binaları, Konutlar, Yatakhaneler, Yemekhaneler, WC-Duş Üniteleri, Mutfaklar, Çamaşırhaneler, Eğitim binaları, Sağlık Merkezleri, Acil Yerleşim Üniteleri, Deprem konutları, Mülteci Konutları, Askeri Yapılar, Polis Okulları, Hapishaneler, Bekçi Kulübeleri

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail