Yeni bir ev almak istediğinizde konteyner ev Yalova gibi şehirlerde belki de en doğru seçim olacaktır. Çünkü deprem bölgesinde yer alan bir şehir olarak size daha güvenli yaşam alanı sunabiliyor. Eğer deprem kuşağında olmanıza rağmen risk faktörünü minimum seviyeye indirmek istiyorsanız firmamız gibi sektörde tecrübe sahibi olan seçeneklere yönelebilirsiniz.Zira yıllar önce farklı yönetmeliklere göre inşa edilmiş betonarme konutlar sizin için ciddi bir maddi yük oluşturabilir. Riskleri bir kenarda bıraktığımızda bile 2.el ev fiyatları için gözlemlenen artıştan dolayı bu zorlanmayı yaşayabilirsiniz. Bunu yaşamak istemiyorsanız iki katlı ev bile tercih edebileceğiniz konteyner modellerine yönelebilirsiniz.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Öncelikle dilediğiniz her şeyi bulabileceğiniz modern bir ev hayali kuruyorsanız doğru seçimi yapıyorsunuz demektir. Çünkü 2 el ev fiyatları bu kadar yüksek olmasına rağmen size aradığınız yuvayı sunamayacaktır. İçerisinde bile özelleştirme yapmaya kalktığınızda çok ciddi rakamlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Hatta tadilat masrafları belinizi bükmeye yetebilir. Uzun yıllar boyunca böyle dertlerinizin olmaması için çatılı konteyner modellerini tercih edebilirsiniz.


Standartları belirlenmiş olan bu ev projeleri aynı zamanda hazır olarak kurulmuş şekilde de incelenebiliyor. Hem ucuz fiyatlarla size kâr etme şansı tanıyor hem de bunun yanında alacağınız ev hakkında fikir sahibi olmanızın önünü açıyor. İçi ve dışı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara firmamızın sunduğu hazır planları inceleyerek ulaşabilirsiniz. Üstelik ikinci el ev fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara sahip olacağınızı da vurgulayalım.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Türkiye'de yüksek daire fiyatları sebebiyle satılık evlerden yavaş yavaş soyutlandığına şahit oluyoruz. Daha çok ev yapımı mantıklı seçeneğe dönüşüyor. Ancak ev nasıl yapılır sorusunun çok sorulduğunu es geçemeyiz. Doğal olarak bunu sizin yerinize çözüme kavuşturan firmamıza başvurmanız daha doğru bir adım olabilir.


Hali hazırda sizin için ölçüleri belirlenmiş 21,35 ve 42 metrekarelik üç seçenek bulunuyor. İç görünümü dâhil tüm merak ettiklerinizi bu hazır modellere bakarak öğrenebiliyorsunuz. Ekstradan modül eklenmesini ya da iç dizaynına dair yenilikleri talep edebiliyorsunuz. Zaten bir noktada ev tipi konteyner modellerin bu kadar popüler olması da bundan kaynaklanıyor.


Yalova Konteyner Ev fiyatları
Yalova Konteyner Ev Yalova Konteyner Ev Yalova Konteyner Ev Yalova Konteyner Ev Yalova Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev yorumları içerisinde 2+1 ev almayı düşünenlerin farklı metrekare ölçülerinden bahsettiği dikkatinizi çekmiştir. Çünkü yine aynı oda sayısına sahip olmasına rağmen ölçüleri için talepte bulunabiliyorsunuz. Bir modül eklenerek alan genişletilebiliyor. Ucuz fiyatları ile bu avantaj bir araya geldiğinde de doğru evi bulma noktasında en önemli standarda dönüşüyor.


Ek olarak firmamızın sağladığı montaj ve nakliye hizmetinden de söz etmeden geçemeyiz. Çünkü Türkiye'nin her noktasına evinizi teslim ediyor, kurulumunu yapıyoruz. Hatta konteyner ev Yalova ve ilçelerinde montaj işlemi için yalnızca 1 gün yeterli oluyor.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail