Villa Projeleri

Lüks konut algısı içerisinde yer alan villa projeleri denildiğinde bir çok insan için hayal edilemeyecek pahalılıkta konutlar akla gelmektedir. Botanik tasarım ve yürüme yollarıyla peyzajı yapılmış yaşam alanları, otoparkı ve lüks yapısıyla villa aslında hayali zor olsa da konut beklentisinin üst sınırını oluşturuyor.

Sektördeki 1986 yılından bugüne tecrübesi ve üretim kalitesiyle Karmod prefabrik yapı modeliyle villa konforunu yaşamak isteyenlere kısa sürede sahip olabilecekleri üstelik çok ekonomik fiyatlarıyla prefabrik villa üretiyor. Mimar ve mühendisler kontrolünde tasarımdan yapı güvenliğine testleri yapılmış çok sayıda estetik ev modeliyle Karmod konutlar sizi bekliyor. İster tek katlı ister çift katlı çok sayıda estetik modeliyle hayalinizdeki konforu yaşayacağınız ev tarzınızı Karmod’da bulacaksınız. Kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile modern üretim tesislerinde tüm detaylarıyla ön üretimi gerçekleştirilen Karmod hazır evler Türkiye’nin neresinde olursa olsun kullanıma hazır olarak montajlanarak teslim ediliyor.

Güvenli ve uzun ömürlü yapı sınıfına sahip prefabrik villa yapılarımızın dış duvar kalınlıkları 10 cm olup dıştan özel kaplamalarla hem estetik hem de yalıtım olarak yapı konforu yükseltilebilmektedir. Yapı büyüklüğüne göre üretim ve montaj süresi ortalama 10 gün olan prefabrik villalarımızla buluşmak için hemen satış ofislerimizle irtibata geçebilirsiniz

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail