Villa Evler

Villa Evler de Son Teknoloji Sunuyoruz

Türkiye’ de ilk uygulamaları yapan Karmod, bugüne kadar yüzlerce uygulamaya imza atmış ve tek işi çelik villa evler yapmak olan ekiplerimiz tarafından yapılır. Hayalleriniz gerçek olması için tasarlanan villa evler ve çelik evler modellerinde kullanılan orjinal malzemeler, sınırsız bir estetik zenginlik sağlar.

 

Karmod Yapının Ürettiği Prefabrike villa evler ve modelleri ve teknik detayları hakkında kısaca bilgi vermemiz gerekirse, çelik konstrüksiyon yapı üzerine kurulu, betopan kaplı, rengarenk olmasının yanı sıra şık ve modern, tamamen teknolojik yapılardır. 1nci dereceden deprem bölgesindeki doğal afetlere dayanıklı, saatte 120 kilometre hızla esen rüzgara karşı yüksek dirençli, yüksek yük taşıma kapasitesi ve ilerleyen yıllarda kat olarak ve yüzey olarak büyütebilme imkanı, yıllarca dayanıklılık ve cabası. 

Örnek olarak yukarıda verilen ev resimler referanslarımızdan ve showroom ürünlerimizdendir. Tüm katalog ve detaylar için bizimle iletişim kurmanızı hatırlatırken, prefabrike villa fiyatları içinde iletişim kurabilirsiniz.

 

Sizleri showroom'larımızda görmekten mutluluk duyacağımızı Karmod villa evler ailesi olarak belirtiriz. Site Haritası veya Ana Menülerimizdeki İletişim bilgilerinden bizimle kolayca bağlantı sağlayabilirsiniz. Amerikan evleri yani prefabrike villa fiyatları betonarme yapılara göre uygun seçenekler sunar. Bunların detaylarını yine sitemizi inceleyerek görebilir, tam ve eksiksiz bilgiler elde edebilirsiniz. Prefabrike villa evler resim galerisine ait yukarıdaki resimlere bakarak sizde hayalini kurduğunuz ve yaptırmayı planladığınız tabiri caizse amerikan eviniz hakkında detaylar çıkartabilirsiniz. 

 

Amerika, Kanada, Japonya, İngiltere ve birçok Avrupa ülkesi dahil gelişmiş doğu ülkelerinde çelik konstrüksiyon yapıya sahip olan bu evler kullanılmaktadır. Ülkemiz deprem kuşağında olmasına rağmen en cok talep gören villa evlerimizdir.

 

Prefabrik Villa  Dubleks Evler

Luks Villa evler ve villalar modelleri sektorunde olan gelismeleri yakindan takip edebilmek ichin sistemize kayd olun, en son haberleri en once siz okuyun.

 

Özellikle Marmara depreminden sonra Türkiye'de gelişmeye başlayan prefabrike konutlar, yıllardır villa evler sahibi olamayanlara ümit oldu.

 

Betonarme evlerin fiyatlarının gerçek değerinin üzerinde olduğu düşünülürse prefabrik evlere, prefabrik villat evler talep daha da artacak gibi gözüküyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail