Prefabrik Ev Video Galerisi

Teknolojinin gelişmesi nedeni ile piyasada yeni yeni oluşan birçok sektör ortaya çıktı. Bu sektörlerden bir tanesi olan prefabrik evler kısa süre içerisinde en çok tercih edilen ev modelleri arasında ilk sırada yerini aldı. Tasarım ve evlerin yapım aşamaları özel programlar ve yazılımlar ile birlikte tasarlanmaktadır. Prefabrik evler, modern görünümü ve uygun fiyatlı seçenekleri ile sizlere sunuluyor.

Prefabrik evlerin avantajlarından en önemlisi kısa sürede yapımı tamamlanarak sizlere teslim edilmesidir. Prefabrik evleri dilediğiniz tüm noktalara yaptırabilme seçeneğiniz vardır. Yapımı fabrikada tamamlanan bu evler kamyonet ve tırlara yüklenerek evin yapılacağı noktalara getirilir. Tır, sizlere ulaştığından itibaren kurulum süreçleri profesyonel ekipler tarafından hazırlanmaya başlar. Evin her bir noktası hazır olarak yapılmasından dolayı ekstra tamir ve bakım masrafı yapmanıza gerek kalmaz. Diğer evler ile kıyaslandığında prefabrik evlerin yapım ve kurulum aşaması oldukça kısa bir zaman dilimindedir yaklaşık olarak bir hafta içerisinde yapımı tamamlanır.. Her mevsim güvenle kullanılan ve kurulumu gerçekleşen bu evleri Türkiye’nin tüm noktalarına yaptırabilirsiniz.

Konteyner Yapılar Üstünlükleri İle Farklılık Yaratıyor

Firmamızın uzmanlığı ve profesyonelliği neticesinde tüm ar-ge ve ür-ge süreçlerinde yeni nesil konteyner üretimi yapılıyor. Videolardan da takip edebileceğiniz üzere tüm ürünlerin yapım aşamalarına şahitlik edebilirsiniz. Yeni nesil konteyner, tam teknolojik makineler ile kaynaksız olarak üretiliyor. Uzun süreli kullanıma karşın dayanıklı, paslanmaz ürünlerden oluşan Konteyner ev, özel boyama teknikleri kullanılarak oluşturuluyor. Duvar ve çatı panel sistemlerinde sandviç panel malzeme kullanılıyor ve bu durumda da çeşitli enerji tasarrufu yapabilmenize imkan tanınıyor. Konteyner evlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Duşakabin, WC, şantiye, ofis ve benzeri birçok noktalarda kullanılıyor. Maliyetleri ucuz olmasından dolayı kullanım oranları her geçen gün artış gösteren konteyner yapıları dilediğiniz ölçülerde ve dilediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz.

Alanında Uzman Liderden Modern Yapılar

Kullanıcılarına sağladığı birçok avantajları ile herkes tarafından tercih edilen modüler kabin yapısı uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Yıllardır edindiği tecrübeleri en iyi şekilde yansıtan öncü lider firmamız ile pratik yapıları yaptırabilirsiniz. Özellikle güvenlik kulübelerinde kullanılan bu yapılar, yüksek güvenlik riski taşıyan alanlara da kurulabiliyor. Yüksek güvenlik riski taşıyan noktalarda kurşun geçirmez zırhlı yapı malzemeleri bir araya getirilerek oluşturuluyor. Sizler de hazır büfe, stor mağaza satış ofisi ihtiyaçlarınızı çoklu kabin üniteleri tercih ederek yaptırabilirsiniz. Fiyatlar ve yapılar hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail