Prefabrik ev mutluluğunu yaşayanlar anlatıyor

Prefabrik ev üretiminin lider markası Karmod 1986 yılından bugüne uzmanlığıyla hayatı kolaylaştıran konutlar üretiyor. Her yıl yüzlerce aile Karmod’dan müstakil konut sahibi oluyor. Çok sayıda seçkin tasarım arasından hayalini kurduğu ev modelini seçerek kısa sürede modern müstakil bir konuta sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. Güveni, ergonomiyi ve konforun tadını çıkarıyor. Yaşanan bu mutluluk ve konforun yansımalarına bu sayfada yer alan videolarda bizzat Karmod müşterilerinin anlatımlarıyla şahit olacaksınız. Şehrin gürültü ve stresinden uzakta müstakil prefabrik ev konforunu yakalamak ne hoş duygu.

Güvenli bir eve kısa sürede sahip olma mutluluğu

Karmod marka uzmanlığıyla güvenli bir eve kısa sürede sahip olmanın mutluluğunun video anlatımlarının neredeyse tamamına yansıdığını göreceksiniz. Hepsi de ev hayallerini gerçekleştirmek için Karmod’la tanışmış olmaktan oldukça mutlular. Prefabrik evlere hemen sahip olmak için Karmod’a giderek evinizi seçmeniz ve anlaşmanız yeterli. 2+1, 3+1 tek katlı veya villa konforunda iki katlı konutlar hangisini arzu ederseniz. Böylece güvenli ve hızlı kuruluma sahip prefabrik eve giden serüveni başlatmış olacaksınız. Anlaşmanızla birlikte yeni müstakil evinizin üretimi start almış oluyor. Zemin beton planı da Karmod uzmanlığınca hazırlanmış proje ile paylaşılıyor. Zemin betonunu hazır etmeniz sonrası Karmod uzmanlığı devreye giriyor. Modern tesislerde kaynaksız yeni nesil teknolojiyle hazırlanan evi oluşturan tüm parçalar araca yüklenerek talep ettiğiniz yere doğru yola çıkıyor.

Prefabrik ev tercihiyle çok sayıda usta ile uğraşmaktan kurtulun

Aracın arzu ettiğiniz kurulum yerine ulaştığı anda Karmod montaj uzmanları da orada hazır oluyor. Uzman ekip malzemeleri araçtan indirerek aynı gün içerisinde kuruluma başlıyor. Duvarlar, pencereler, kapı, çatı ve örtüsü, yalıtım uygulamaları evin büyüklük ve özelliklerine göre ortalama iki ila bir hafta içerisinde kurulum tamamlanıyor. Tabi kurulum aşamasında beğendiğiniz prefabrik ev modeline özel projeli elektrik ve su tesisat uygulamaları da aynı uzman ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Kurulum sonrası tek yapmanız gereken evin şapıyla beraber zevkinize özel fayans uygulamalarını tamamlamanız. Sonrasında Karmod boya ekipleri gelerek ortalama 2 ila 3 gün içerisinde yeni evinizin iç ve dış boyasını yaparak oturumunuza hazır vaziyette teslim ediyor. Karmod’u tercih edin usta sorunlarını geride bırakın.

Enerji tasarrufuyla kullandıkça kazanın

Karmod ev yalıtım üstünlüğüyle iklimlendirmede en az enerji sarfiyatıyla tasarruf sağlayarak size kazandırıyor. Kışın en soğuk günlerinde en az yakıtla en sıcak iç mekan, yazın kavurucu sıcağında serin iç mekan Karmod evlerde. Enerji tasarrufu üstünlüklerini bu konforu yaşayan müşterilerimizin anlatımlarından bizzat dinleyebilirsiniz.

Uzun ömürden güvenli konut modeline, hızlı kurulumdan enerji tasarrufuna, bütçenize kazandıran ekonomik prefabrik ev fiyatlarına varana kadar tüm avantajlar Karmod evlerde.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail