Karmod Video Galeri Konteyner Video

Son dönemin yükselen yeni ev yapılanması içerisinde bulunan prefabrik evler bilgisayar programları ile hazırlanmakta ve en ince ayrıntısına kadar mobil üzerinden tasarlanmaktadır. Yenilikçi ve avantajlı olan prefabrik evler aynı zamanda günümüzün en güvenli ev modelleri de olmaktadır. Üretimi çelik konstrüksiyon yapı malzemelerinden oluşan bu konutlar yapı bakımından da oldukça sağlam ve tercih edilebilir bir düzeye sahiptir. İmalat süreçleri oldukça titiz bir şekilde gerçekleşir ve tasarlanırken tüm süreçlerde a dan z ye modern teknoloji süreçleri uygulanmaktadır. Yapım aşamasında kayan bant sistemlerinde yararlanılmakta ve pratik olarak üretimleri yapılmaktadır.

Hazırlanma aşamasından sonra geriye yalnızca taşıma ve götürüleceği yere sevk etme işlemi kalmaktadır. Tasarlanma aşaması ve hazırlanma aşaması pratik bir şekilde halledilebilen prefabrik evlerin taşınma süreci de oldukça kolay olmaktadır. Kamyon veya tır gibi büyük araçlara evlerin malzemeleri yükleniyor ve taşınıyor. Sevk edilme hizmeti Türkiye’nin birçok iline sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Yeni Nesil İnşaat Modeli Olan Konteynerlar

Yenilikçi ve gelişen modern teknolojilerin kullanımı ile üretilen bir diğer yapı modeli ise konteyner olmaktadır. İnşaat süreçlerinde görmeye alışık olunan kaynak sistemi bu yapılarda mevcut olmamaktadır. Bu da hem üretim sürecinde güvenli hem de kullanımında güvenli yapılar olmasına sebep olmaktadır. Bilindiği üzere bu yapılar her mevsim kullanılabilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise uzun vadede kullanılabilen paslanmaz metal taşıyıcıya sahip olan altlar ile üretiliyor olmasıdır. Her mevsimde kullanılabilir olması aslında bu yapılarda doğrudan bir enerji tasarrufu olanağı da barındırmaktadır. Görmeye alışık olunan konteyner modelleri sıklıkla inşaat ve şantiye alanlarında ev olarak ve wc olarak kullanılırken artık birçok alanda da ev ve benzeri işlevler için kullanılmaktadırlar.

Prefabrik ve Konteyner Evlerin Avantajları

Bu yapıların saymakla bitmeyecek kadar çok avantajı bulunmaktadır.

  • Bunlardan ilki her iki yapı için de geçerli olan, modern üretim teknikleri ve güvenli bir yapıya sahip olmaları olacaktır.
  • İkinci avantaj ise yine hem prefabrik evler hem de konteyner evler için üretim aşamaları tamamlandıktan sonra sevk ve taşınma işlemlerinin kolay ve hızlı gerçekleşmesidir.
  • Kullanılan malzemelerin uzun vadede dayanması ve enerji tasarruflarına yol açması
  • Günümüzün en güvenli yapıları arasında bulunması ve arzu edilen her zamanda kişilerin kullanımına uygun olmasıdır.

Tüm bu avantajların yanı sıra son ve belki de en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de çok uygun fiyatlar ile bu yapılara sahip olabilmek olacaktır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail