Van Konteyner Ev

Yeni Yaşam Alanları Konteyner Evler (Van)

Ülkemizin en uç noktalarından biri olan Van ilimizde, konteynerden imal edilen ev kalitesini dünya standartlarında sunuyoruz. Van’da alternatif yaşam olanakları arayanlar için ekonomik ve konforlu konteynerden ev çözümleri ile birçok kişinin keyifli yaşam alanları elde etmesini sağladık. Van konteyner ev modellerimiz engebeli Van arazi yapısına uygun yerleşim olanakları yaratır. %53’ü dağlık olan kentin dağlık alanlarının zorlu koşullarına sert kış iklim şartlarına dayanıklı konteynerden olan evlerimiz konfor kalitesi yüksek yalıtım donanımına sahiptir. Bozkırlarda güçlü konteyner modellerimiz konforlu şehir hayatı olanakları sağlar.  Van gölü çevresinde kolay, pratik, ekonomik yaşam alanı çözü arayanlar dayanıklı ve konforlu ev seçeneklerimizi değerlendiriyor. Van Edremit ilçesinde deniz kıyısı atmosferini yaşatan Van gölü sahili villa tarzı göl evlerimizin çok yakıştığı bir yerdir. Van İpekyolu ilçesinin kırsal alanlarında dağlık arazilerde güçlü konteynerden ev yapılarımız tercih ediliyor. Van Tuşba ilçesinin mavi bayraklı göl plajına yakın tatil evi konseptimiz Van’a değer katan yaşam alanlarına modern yerleşim çözümleriyle eşlik ediyor. Van konteyner ev modellerimizi köylerde, dağlık alanlarda, bozkırlarda, ilçe merkezlerinde birçok yerde görebilirsiniz. Van’da her türlü arazi ve iklim koşulunda yüksek konfor standartlarını lüks konteyner modellerimizle yaşayabilirsiniz. Dağ tepe bozkır fark etmeksizin hayalinizdeki konforlu evi istediğiniz yere kurabiliriz. Web sitemizden konteyner modellerimizi kaliteli görsel ve teknik detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Van’da Konteyner Ev Almak İsteyenler Neden Karmod’u Tercih Ediyorlar

Karmod olarak konteynerden imal ettiğimiz ev modellerimizi en zorlu şartlarda yüksek konfor standartlarını yaşatacak şekilde tasarlıyoruz. Van’da konteynerden ev kalitesiyle öne çıkan bir firmayız. Üretim, nakliye, kurulum, müşteri desteği gibi hizmet detaylarında müşterilerimize özel olduklarını hissettiriyoruz. Van’ın bozkırlarında kurduğumuz bu evler, Avrupa standartlarında kaliteyle farkını ortaya koyuyor. Bizi tercih edenler Van konteyner ev fiyatları açısından en akıllı tercihi yapmış oluyor. Avantajlı fiyatla kaliteyi en üst seviyede yaşayabiliyorlar. Karmod dünyaya yerli üretim ev kalitesini ispatlamış bir firma olarak konforlu yaşam garantisi verir. Van demonte konteyner ev modellerimiz sürdürülebilir ve mobil yapısıyla ömür boyu istenen yere taşınabilir. Uzun vadeli ekonomik, pratik ve konforlu yaşam çözümü sunarken full tesisat ve donanımla hazır ev olanakları sağlıyoruz. Van’da Karmod konteyner modellerimiz üstün kalite standartlarıyla eşdeğerdir.

 

Van’da En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

Van’da en çok tercih edilen konteyner modelleri Karmod teknolojisinin gücünü ve sağlamlığını ortaya koyan dayanıklı modellerdir. Bozkır hayatının yaşamsal zorluklarını kolaylaştıran sağlam ve konforlu konteyner ev seçeneklerimiz, Van’da çok tercih edilir. Van Gölü etrafında göl evi konsepti sunan iki katlı konteynerden evlerimize rastlamak mümkündür. Depreme dayanaklı bu evlerimiz güvenilir yaşam garantisi sunar. Bu da depreme dayanıklı ancak hem lüks hem de konforlu yaşam alanı sunan bu ev modellerimizin çok fazla ilgi görmesini sağlar. Van deprem riski olan bir kentimiz olarak depremde zarar görmeyen yaşam alanı alternatiflerine yönelim bu kentte çok fazladır. 42 m2 konteyner ev ölçüleri olan minimal tasarımlarımız birçok köyde ve merkezi yerlerde karşınıza çıkar. İki katlı ayrı girişi olan geniş konteyner modellerimiz kalabalık ailelerin tercihidir. Dağlık alanlarda dağ evi tarzındaki engebeli araziye kolay kurulabilen Van demonte konteyner modellerimiz yaygındır. Daha lüks ve şık tasarımlı bir model olan cam cephe kaplama konteynerden ev modelimiz de Van’da popülerdir.

 

Lüks Konteyner Ev Almanın Kolay Yolu

İster bozkırda ister dağlık alanda olsun şehir konforunu kusursuz yaşatan lüks konteyner seçeneklerini, internetten satın almayı tercih edebilirsiniz. Van konteyner ev satın alırken hızlı sipariş ve onay sürecimizin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Karmod güvenilir firma güvencesiyle online siparişinizi konteyner ev al diyerek tamamlayabilirsiniz. Lüks ve konforlu konteynerden ev almak için web sitemizdeki kolay adımları takip edebilirsiniz. Hayalinizde başka bir ev projesi varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Sizin için hayalinizdeki evi tasarlayabilirsiniz. Karmod web sitesinden ev siparişi vermek oldukça kolaydır. Her şeyiyle hazır eviniz size en kısa sürede ulaşır. İstediğiniz yere kurulur. Van konteyner ev modellerimizi incelerken aklınıza takılan her şeyi uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

 

Hızlı Sipariş Ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

İnternetten lüks, konforlu, zorlu şartlarda sağlam kalacak konteynerden dayanıklı ev almak için Karmod dijital olanaklarını keşfedebilirsiniz. Yılın 90 günü karla kaplı olabilen Van’da karlık günlerde sıcak ve konforlu ortamı konteyner ev çeşitleri ile sağlıyoruz. Beğendiğiniz modeli sitemizden anında sipariş edebilirsiniz. Van’ın neresinde olursanız olun gelip evinizi mükemmel şekilde istediğiniz alana kurabiliriz. İnternetten hızlı sipariş verebilir anında firmamızdan onay alabilirsiniz. Konteynerden lüks ve konforlu ev almanın güvenilir ve kolay yolunu web sitemizde sunuyoruz.

 

Türkiye’nin her Yerine Kolay ve Ekonomik Nakliye İmkânı

Türkiye’de ilk kez kullanılan flatpack sistemiyle hızlı, ekonomik ve güvenilir nakliye olanakları sağlıyoruz. Van konteyner ev nakliyesinde avantajlı son teknoloji hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Konteynerden evlerimizi Karmod’un güçlü teknolojisiyle üretiyor ve dünyanın en gelişmiş nakliye sistemiyle taşıyoruz. Dağlık alanlara, engebeli arazilere, çok uzak köylere aklınıza gelebilecek her eyere ekonomik ve pratik konforlu yaşam alanı çözümlerimizi götürüyoruz.

 

Karmod konteyner olarak Van konteyner için son sistem özel veya değişik ölçülerde ve ebatlarda konteynerler üretiyoruz. 21.000 m2 üretim alanımızda 27 senelik tercümemizle modern tesislerinde aylık 500 adet konteyner üretim kapasitesine sahibiz.
Üretimini yaptığımız 240 x600 ve 300x700 konteynerlerimizin ihtiyaca göre iki odalı , wc duşlu , çay ocaklı çeşitlerini web sitemizin konteyner modelleri bölümünden görebilirsiniz. Van için özel konteyner ev ve ofis konteynerler, deprem konteyneri, inşaat ve şantiyeler için ofis, çalışma odası, yatakhane, yemekhane, tuvalet banyo mutfak, gibi değişik uygulamalara sahip 35 farklı projede üretim yapmaktayız.
Karmod konteynerler otomasyon tekniğiyle fabrikamızda üretiliyor veya isteğe bağlı nakliye avantajı sağlaması için paket konteyner ( demonte konteyner ) olarak sevk edilerek pratik kolay kurulum özelliğiyle montajını yapıp kullanıma hazır hale getirebiliyoruz.

Van İnşaat Ofis ve Şantiye Konteynerler

Üretimlerimizi sevk ettiğimiz müteahhit firmaları için birleşimli veya çok katlı , inşaatlarda  ofis ve şantiye konteynerleri Karmod’un modern tesislerinde son teknolojik sistemle üretilip  uygun ve ekonomik konteyner fiyatları ile teslim edilir. Karmod ofis şantiye konteynerler galvaniz paslanmaz malzemelerle üretilerek yüksek dayanımlı yapısıyla duvar ve çatı izolasyonu sayesinde soğuk ve sıcağı geçirmez , kaliteli malzeme kullandığımız için de uzun ömürlü ve kalıcıdır. Konteynerler işiniz bittiğinde istediğiniz yere taşınır , defalarca kolay kurulum ve nakliye avantajı sağlar.

Van Metropol Konteyner

Özel üretim yaptığımız modern Metropol konteyner  , kültür başkenti Van için şirketimiz tarafından tasarlanan bir üründür. Türkiye’de ve Van ilinde bu sayede ciddi talep görmüştür. Modern Metropol konteynerler dış görüntüsüyle estetik tasarımıma sahiptir . Yüksek kalitesi , lüks yapısıyla şehrin bütün mekanlarında her amaç için uzun ömürlü olarak güvenle kullanabilirsiniz. Özel olarak kurşuna dayanıklı bir şekilde de üretim yapıyoruz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail