Tuvalet Kabini Duş

Tuvalet kabini duş teknesi planında hazırlanan üretimlerimiz başta inşaattan yol yapıma çok sayıda şantiye ortamlarında yoğun olarak tercih edilmekte olup çok amaçlı mekanlarda kullanım özelliğine sahiptir. Spor tesisleri, halı sahalar, şehirler arası mola ve istirahat yerleri, gümrükler, lojistik firma park alanları, fabrikalar ürünün kullanıldığı diğer mekanlar arasında sayılabilir.

Karmod üç farklı yapı alternatifinde tuvalet kabini ve duş ünitesi üretimi gerçekleştirmektedir. En ekonomik model olarak CTP polyester kabin tuvalet olup tekli, ikili ve üçlü ünitede üretim yapılmaktadır. Bir diğer üretim şekli ise konteyner wc. Karmod yeni nesil konteyner wc standart olarak tek yapıda 7 üniteli tuvalet veya 14 kabinli duş planında üretim yapılmaktadır. Ürünlerimizn tamamı sızdırmazlık testleri yapılmış olup tüm ünitelerde birinci sınıf malzeme kullanımıyla üretilmektedir. Bir diğer üretim modeliz ise prefabrik tuvalet ve duş modeli olup bu modelle istenilen büyüklük ve unite sayısında üretim yapılabilmektedir.

Tuvalet duş ürünlerimizin ünitelerinde opsiyonel olarak müşteri tercihi ile yer taşı, klozet, duş teknesi, engelli wc, pisuar gibi uygulamalar yapılmaktadır. Kabin ve konteyner tuvalet modellerimiz kullanıma hazır olarak sevk edilmekte olup, prefabrik tuvalet modellerimizin ıslak zemin fayans uygulamaları müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod