Tek Katlı Prefabrik Yapılar

Tek Katlı Prefabrik Yapılar

Prefabrike Yapı Teknolojisi

Tek katlı prefabrik yapılar genellikle inşaat projelerinin mobilizasyonlarında kullanılmaktadır. Bir prefabrik yapı ayrıca ofis gibi amaçlarla da kullanılmaktadır. Böyle durumlarda inşaat şantilerinin dışındaki alanlarda da görülebilmektedir. Prefabrik yapilar, prefabrik denen ön üretimli sistemle üretilen yapılardır. Prefabrik kelimesi pirefabrik ve prafabrik gibi yanlış kullanımlarına karşın bu tip yapıların üretim şeklini tam olarak ifade etmektedir.

Satılık prefabrik yapılar genellikle bu üretimi gerçekleştiren karmod Prefabrik gibi prefabrik üreticileri tarafından piyasa sunulmaktadır. Prefabrike yapılar panel sistemlerden oluşan pratik yapısı sayesinde birden fazla montaja imkan tanıdığından ikinci el prefabrik olarak da temin edilebilmektedir. Prefabrik çelik sistemi sayesinde Vefa'nın satilik prefabrik ürünleri profesyonel montaj ekiplerinin eliyle 10 defaya kadar demontaj imkanı sunmaktadır. Prefabrik inşaat sektörünün yürüttüğü projelerin başlangıcında vazgeçilmez ve alternatifsiz bir ürün olarak önemini korumaktadır.

Prefabrik evler son teknoloji sağlam, dayanıklı ve enerji verimliliği yüksek hazır evler üretiyoruz. Prefabrik ev, prefabrik tek katlı evler, prefabrik konutlar, prefabrik binalar

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail