Süper Prefabrik Evler

Karmod her yıl Türkiye genelinde çok sayıda aileyi ev sahibi yaparak mutlu ve huzurlu yuva ortamlarının oluşmasına katkı sağlıyor. Müşterilerimiz beklentilerinin de üzerinde konfora sahip Karmod evlerini ‘süper prefabrik evler’ olarak isimlendiriyorlar. Çünkü Karmod prefabrik evlerin tasarımları mimar ve mühendisler denetiminde ev tasarım uzmanlarınca hazırlanıyor. Hazırlanan tasarımlar teknolojik üretim tesislerinde yüksek kalite beklentilerine uygun olarak imal ediliyor.

Günümüz modern mimarisinin özelliklerinin özenle yansıtıldığı yeni nesil tasarımlarda müşteri beklentilerine de önemle yer veriliyor. Dıştan bakıldığında estetik görünüme sahip hazır evlerimiz içte oluşturulan ferah mekan tanımlamalarıyla zindelik veren konforlu yaşam alanları sunuyor. Tasarımlarda dikkat edilen bir diğer önemli unsur da yapı güvenliğini sağlayan statik uygulamaları. Bu şekilde estetik tasarımla beraber güvenli yapılar Karmod uzmanlığı ile özenle hazırlanıyor.

Tasarımda ortaya konan uzmanlık kaynaksız vidalı sistemle teknolojik üretim gerçekleştiren Karmod modern tesislerindeki kaliteyle bütünleşince ortaya huzur veren özgün yaşam alanına sahip evler çıkıyor. Tek katlı veya iki katlı çok sayıda alternatifli planda sunulan Karmod evleriyle siz de hemen buluşarak süper prefabrik evlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail