Türkiye'nin önemli dağlık noktalarından birisi olduğu için konteyner ev Şırnak ilçelerinde de ideal seçime dönüşüyor. Aslında ülkemiz gibi deprem kuşağından etkilenen bölgelerde her zaman için en doğru seçim olduğunun altını çizmek gerekiyor. Günümüzde ise yoğun bir biçimde satılık ev ilanlarında yüksek fiyatlarla karşılaşıyoruz. Bu kapsamda da çok yüksek meblağları 2.el ev fiyatları olarak görebiliyoruz.Ancak buna hiç ihtiyacınız yok. Hatta aksine modern ev projeleri ile çok daha iyisine daha makul fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Güncel olarak hazır ev planları firmamız tarafından sizlere sunuluyor. Üstelik bu planların kurulmuş hallerini görme ve içi hakkında da fikir sahibi olmanız mümkün oluyor.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Çatılı konteyner ev modelleri bizlere sunulmaya başlandığından 2 el ev fiyatları daha da yükselmeye başladı. Oysa eski ev tipi binalara ve betonarme yapılara bu ücretleri ödemek yerine aynı paraya sıfır ev sahibi olmak mümkündür. İkinci el evlerin tadilat masrafları bile ciddi boyutlara ulaşabiliyor. Satılık ilanları yerine firmamızın sunduğu ev fiyat listesine bakmak çok daha makul olacaktır.


Özellikle ölçüleri ve standart olarak sunulan iç görünümü ile sizi cezbeden evlere sahip olabilirsiniz. Villaya benzer dış katmanları için dilediğiniz seçeneği seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Ki bu gibi özelleştirmeler sayesinde de konteyner ev modelleri çok daha popüler hale geliyor.


Konteyner Ev Modelleri


KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

İkinci el ev fiyatları artmışken modern yapılara yönelmek elbette ki şaşırtıcı değil. Bunun yanında özelleştirilebilir yapılar olmasından ötürü çok üst düzey bir hacme ulaşıyorlar. 21, 35 ve 42 metrekarelik hazır projeleri firmamız bünyesinde inceleyebilirsiniz. Ancak 2+1 evin biraz daha geniş olmasını istiyorsanız ek modül ile bu sağlanabiliyor.


Ev yorumları ile iki katlı ev tercih eden müşterilerde dahi memnuniyetin hangi boyutlarda olduğunu gözlemleme fırsatınız var. Evinizin tüm detaylarını kendiniz belirleyerek onlarca yıl kullanabilirsiniz. Garantisini firmamız bizzat vermekte olup yaşam kalitenizi üst noktalara çıkaracağından emin olabilirsiniz. Üstelik ev yapımı kapsamında olan tüm adımları ucuz fiyatlarla firmamızın halletmesi size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.


Şırnak Konteyner Ev fiyatları
Şırnak Konteyner Ev Şırnak Konteyner Ev Şırnak Konteyner Ev Şırnak Konteyner Ev Şırnak Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Pratik ve hızlı kurulum konusunda ciddi bir fark yaratıldığını söylemeliyiz. Özellikle son zamanlarda 1 günde montaj işleminin tamamlanmasıyla zaman kaybetmenize bile gerek kalmıyor. Hem güvenilir şartlarda üretim ve lojistik aşamalarının yapılması hem de aynı kalitede montajının gerçekleşmesi ev nasıl yapılır sorusunun yanıtıyla uğraşmamanızı sağlıyor.


Bu detaylarla direkt olarak firmamız ilgileniyor. Sizin bir arsa, bahçe ya da tarla almanız ve bunu dilediğiniz noktadan temin etmeniz yeterli olacaktır. Şehrin her lokasyonunda yaşam alanına sahip olma imkânını değerlendirmek istiyorsanız doğru tercihi yapmak üzeresiniz. Şimdiye dek ev yorumları ile bunu başaran herkesin konteyner ev Şırnak hakkında paylaştığı görüşleri baz alabilirsiniz.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail