Satış Büfeleri

Sektöre özel tasarımlı veya çok amaçlı şatış büfeleri ihtiyaçlarınız için Dünya markası Karmod alternatifli mekan çözümleri sunuyor. Karmod büfe amaçlı kullanımlar için 7 metrekareden başlayarak geniş kabin konseptinde elli metrekarelere varan alternatifli ölçülerde modüler birleşimli çalışma mekanları üretiyor. İstendiğinde içten veya dıştan ayrı yön kapı girişli wc tuvalet planında üretimlerimiz bulunmaktadır.

Pencere tasarımları büfe amaçlı kullanımlar için özel tasarlandığından ergonomik satış konforu sunar. Satış kısmı hareketli cam olarak tasarlanmıştır. Olası kırılmalara karşı camlar güvenli temperli cam olarak imal edilmektedir. Kapıda birinci kalite pvc kapı kullanılmaktadır. Opsiyonel olarak satış bankosu, klima, jaluzi, havalandırma menfezi gibi uygulamalarla beraber dıştan pencere ve kapılara güvenlik için kepenk sistemi uygulaması gerçekleştirilmektedir.

İngilizler’in futbol devi Manchester United’in Old Traford stadında bilet ve kombine kart satış büfeleri ile kulüp ürünleri stor satış mağazalarını Karmod üretti. Günde 2 milyon ekmek üretimiyle İstanbullu’ya ekmek üreten İHE (İstanbul Halk Ekmek A.Ş.)’nin ekmek satış büfelerini yine Karmod üretti. Gebze Halk Ekmek, Bursa Halk Ekmek,  Ankara Halk Ekmek, Samsun İlkadım Belediyesi Halk Ekmek, Van İpekyol Belediyesi Halk Ekmek satış kabinlerinde yine Karmod’un imzası bulunuyor.

 
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail