Satılık Prefabrik Ev

Güvenli, pratik ve ekonomik konut tercihleri için satılık prefabrik ev modelini öneriyoruz. Modern mimarinin yenilikçi tarzlarıyla müşteri beklentilerinin yansıtıldığı prefabrik ev yeni nesil teknoloji ile üretiliyor. Mimarlar kontrolünde hazırlanmış estetik tasarımların yapı güvenliği mühendisler kontrolünde gerçekleştirilen mühendislik hesaplamalarla yapılmakta olup son derece yüksek güvenliğe sahiptir.

Kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile ön üretimi gerçekleştirilen konut prefabrik ev tüm üniteleriyle demonte olarak kurulum yerine sevk edilmektedir. Ahşap prefabrik ev veya çelik ev gibi farklı müşteri tercihlerindeki hazır konutlarımız Karmod uzmanlarınca yerinde montajlanarak kullanıma hazır teslim edilmektedir. Demonte kurulum özelliği ürünün başka yerlerde de kullanılabileceği avantajla 2 el satılık prefabrik evler olarak tercih edilmesini sağlamıştır. Üstelik çok cazip ve ekonomik prefabrik ev fiyatları ile.

Tek katlı ve dubleks iki katlı konut tasarımlarına sahip Karmod hazır evler uzun ömürlü kullanımda yapı güvenlik sistemine sahip olup, istendiğinde 2.el satılık prefabrik ev olarak kolayca satılabilmektedir. Konutlarımızın tamamında duvardan çatıya, pencereden kapıya, elektrikten suya, ekstra dış cephe kaplamalarından boyasına kadar usta gerektirmeden Karmod ekiplerince kurulum ve montaj hizmeti sunulmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursa olsun Karmod hazır ev modelleri ile çok kısa sürede hemen ev sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail