Satılık Büfe

Modüler birleşimli hazır büfelere sahip olmak o kadar kolayki ikinci el satılık büfe aramanıza gerek yok. Elli metrekareye varan ölçülerde tam kullanımlı geniş kapalı mekanlar içeren Karmod kabin ürünleri ile satılık büfe arayanlar yeni büfe sahibi oluyor. Hem yeniliği hem de çok ekonomik büfe fiyatları ile Karmod kabin çok avantajlı.

Karmod büfe zemin döşemesi, elektirik tesisatı ve aydınlatma armatürleri, istendiğinde lavabo ve tuvaleti, ergonomik kullanımda hareketli büfe camı ile kullanıma hazır. Elektrik ve su tesisatları ana şebekelere kolaylıkla bağlanacak şekilde sevk ediliyor. Wc’li modeller istendiğinde içten kapılı veya dıştan ayrı girişten kapılı yerleşimde planlarla üretilebilmektedir. Raf sistemi opsiyonel olarak müşteri tercihi ile Karmod tarafından gerçekleştirilmektedir. Klima gibi diğer elektronik cihazlar montajlanabilmektedir. Karmod büfe kabin hemen kazanmak isteyenlerin tercihi.

Karmod kabin kapı sisteminde birinci kalite pvc kapı kullanılmaktadır. Pencerelerde kullanılan tüm camlar temperlidir. Hafif özelliğiyle istendiğinde başka mekanlara sevk edilebilir. Kolay yer değiştirir. İster manav, ister terzi, ister kuaför ister market neamaçlı olursa olsun Karmod büfe kabinlerle hemen iş sahibi olun, kısa sürede kazanmaya başlayın.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail