Ofis Konteyneri

Şantiye Ofis Konteyneri

Ofis Konteynerlerinde deprem gibi tabi afetlere karşı güvenliği ve estetik modüler yapısıyla Karmod Konteyner en güvenilir tercihtir. Karmod ofis konteynerleri mimar denetiminde tasarlanan estetik yapısı ve teknik ofis mühendislerince titizlikle hazırlanan statik hesaplarıyla benzersizdir.

Projelendirme sonrası demonte olarak vidalı veya geçmeli sistemle uluslararası kalite standartlarında fabrika ön üretimi gerçekleştirilen Karmod ofis konteynerleri uzman montaj ekiplerince yerinde kurulum yapılmaktadır. Her detayı projede belirlenen aşamalara göre uzman ekiplerimizce monte edilen ofis konteynerleri kısa sürede kurulum yapılmaktadır. Klasik inşaat modelinde uzun süreçler alan ofis yapılarına Karmodkonteyner ofis sistemleriyle kıyaslanamayacak kısa zamanda sahip olabilirsiniz. Üstelik çok daha güvenli ve ergonomik bir ofisiniz olur. Projelendirme aşamas

Karmod konteyner ofisleri iki açıdan çok ekonomiktir. Birinicisi yukarıda belirttiğimiz gibi üretim sürecinin çok kısa olmasıdır. İkinci ekonomik boyutu ise başka bir mekana taşınarak kurulum imkanı vermesidir.

Sosyal Medya'da Karmod