Şantiye Konteyneri

Üremini yaptığımız özel çekilmiş galvanizli profilli ve elostatik toz boya ile boyanmış Şantiye konteynerlerimizin tamamı paslanmaz ve uzun ömürlü özellikte üretilmektedir. Moden yapılarımız, inşaat projelerinde çalışan mühendisler, teknik ekip ve işçilerin güvenli kullanımı için özel olarak üretilmekte olup vidalı sisteme sahip modern konteynerdir. Şantiye Konteynerler inşaat projelerinde çalışan işçilerin dinlendikleri, yemek yedikleri ve istirahat ettikleri yapıların başında gelir. Şantiye konteynerimiz de bir çok değişik ölçü ve ebatlarda üretilmektedir. Şantiye konteynerimiz tek odalı planla beraber bölmeli oda planlarında kullanıma hazır üretilmekte olup ofis, yatakhane, yemekhane, toplantı ve eğitim odası olarak kullanılmaktadır. Konteynerlerimiz uluslararası şantiye standartlarında kullanıma uygun olduğu için yüksek izolasyon sahiptir. Karmod benzerlerine göre % 35 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Standart üretimli modellerimizden 300 x 700 ölçülerindeki konteynerlerimiz daha fazla talep görüyor. İnşaat firmaların projelerinin büyüklüğüne göre birleşimli ve katlı konteynerimiz eklenerek daha geniş alana sahip şantiye yaşam alanları üretilmektedir.

Karmod konteyner Üretim tesislerinde bant sistemi olduğu için şantiye konteyneri üretilmektedir. Siz müşterimiz taleplerine göre iki konteyner üst üste koyularak çift katlı ve birleşimli konteynerler yerinde yapılabilmektedir. Şantiye ortamlarında Çift katlı konteynerlerimiz içine sağandık ve merdiven yerleştirilerek pratik kullanım alanları sağlanabilir. Şantiye konteynerlerinde en önemli ihtiyaçlardan biri ses ve ısı izolasyonudur. Isı yalıtımı yüksek olan konteynerler firmalara büyük ısınma masraflarından ödememiş olurlar. Karmod konteyner çatı izolasyonu 120 mm kalınlığında EPS 16 dansite olup duvar izlasyonu 50 mm EPS ve 14 dansite izolasyonu ile Türkiye’de en çok terci edilen konteyner markası olduk
Şantiye Ortamlarında iş güvenliği en önemli unsurlardan biridir. Şantiye konteynerimiz alev ilerletmeyen özel malzemeler kullanarak yangına riskini en aza indirerek yüksek güvenliğe sahiptir. Şantiye ortamlarında konteynerlerde ısınma ihtiyacını doğalgaz, klima veya elektrikli soba gibi aletlerle karşılamaktadır. Şantiye konteynerlerimizin tamamında yüksek izolasyon içeren malzeme kullandığımızdan ısı kaybı yaşanmamaktadır. Şantiye konteynerlerinde genellikle tercih edilen standart plana sahip 3002 modeli tercih edilmektedir. İnşaat firmaların şantiyedeki durumuna göre saha mühendislerin taleplerine göre farklı konteyner projeler de hazırlamaktayız. Karmod, şantiye konteynerlerinde ana kapıda ve pencerelerin tamamında PVC pencere sistemleri kullanmaktadır. Pencerelerde kullanılan çift ısıcam sistemi izolasyonu daha da artırmaktadır. Piyasada çok farklı kalitede ve fiyatlarda şantiye konteyneri bulunabilir. Konteyner alırken yapı kalitesine, üretim terminine ve firmanın satış sonrası destek hizmetinin olup olmadığına mutlaka dikkat ediniz.
DİĞER ÜRETİMLERİMİZ
Şantiye Duş Konteyneri
Şantiye İşçi Yatakhane Konteyneri
Şantiye Ofis Konteyneri
Şantiye Seyyar Tuvalet
Şantiye Soyunma Odası Konteyneri
Şantiye WC DUŞ Tuvalet Konteyneri
Şantiye Yemekhane Konteyner

Sosyal Medya'da Karmod