Şantiye Konteyner Projeleri

Şantiye Konteynerler de Ekonomik Fiyatlar

Karmod konteyner 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye’de ve Dünyada konteyner üreticileri arasında önde gelen Türk markasıdır. Karmod şantiye konteynerleri 13.000 metrekare üretim alanına sahip modern tesislerde üretilmektedir. Karmod konteynerin üretim kalitesi ilkel şartlardaki üretimlerle kıyaslanmaz. 

Karmod güçlü öz sermaye yapısıyla üretim girdilerinin tamamını nakit olarak temin eder. Bu durum üretim kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyat avantajı olarak müşterilerine yansıtarak katkı sağlar. 

Şantiye konteynerlerinde soyunma odaları, yatakhaneler, yemekhaneler, çalışma odaları, dinlenme odaları, spor odaları, çamaşırhane odaları, wc – duş üniteleri, çalışma odaları, kantin, kafe gibi bölümler istenilen metraj ve adetlerde arzu edilen çok farklı planlarda üretilmektedir.

Yüksek üretim kalitesiyle Karmod konteyner defalarca kullanabilirsiniz. İyi izole edilmiş karkas yapısı, çift camlı pencereleri, içte kullanılan malzeme ve işçilik kalitesiyle Karmod konteyner sıradan üretimlerle kıyaslanamayacak yapıdadır.

Tüm şantiye konteyner ihtiyaçlarınızda ergonomik ve kaliteli yapısıyla Karmod en iyi çözümdür.

Sosyal Medya'da Karmod