Şantiye Konteyner Fiyatları

Hızla beraber maliyet unsurunun önem kazandığı büyük inşaat projelerinin işçi yerleşkeleri için şantiye konteyner fiyatları ile en cazip yapı modeli. Şantiye yapılarında satınalma birimlerince dikkat edilen en önemli unsurlar hızlı kurulum, yapı kalitesi, tekrar kullanım özelliği, konteyner fiyatı ve satış sonrası destek hizmeti.

Prefabrik yapı sektörünün sekseni aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla Dünya markası Karmod, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla ürettiği yeni nesil konteyner yapılarıyla büyük projelerin tercihi oldu. Müşteri beklentilerini de dikkate alarak geliştirip ürettiği yeni nesille Karmod, hızlı kurulumlu, yüksek kaliteli, ful demonte tekrar kullanım özellikli yapısı ve cazip şantiye konteyner fiyatları ile müşterilerine sundu. Karmod satış sonrası destek hizmetleriyle büyük projelerin zamanında gerçekleşmesine katkı sağlıyor.

Yeni nesil konteynerde kullanılan elli milimetre duvar ve yüzyirmibeş milimetre çatı sandwich panel kalınlığı ile ürün benzerlerine göre yüzde 60’lara varan oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor. Pencerelerde çift ısıcamlı pvc doğrama kullanımıyla maksimum izolasyon sağlanmaktadır. Tam demonte vidalı sistem üretime sahip yeni nesil kurulduğu gibi kolayca kısa sürede vida birleşimleri ve geçmelerden sökülerek başka projenin bulunduğu mekanlara taşınarak tekrar kurulum sağlanmaktadır. Proje yok ise ileriki zamanlarda kullanım için paketlenerek depoda az yer kaplar.

İstanbul 3. Havalimanı, DAP İstanbul Marina, Kiptaş Vaditepe, Ataklar Lojistik, Bakırköy Towers, Azerbaycan Şahdeniz 2 gibi büyük projeler Karmod yeni nesil konteyner yapılarıyla gerçekleştiriliyor.

Sosyal Medya'da Karmod