Samsun Prefabrik Ev

Kalite ve güvenimizle yaşanacak mekanlar sunuyoruz.

Karadeniz Bölgemizin Orta Karadeniz bölümünde yer alan ve bölgemizin en büyük ili olan Samsun’un iklimine özel ürettiğimiz prefabrik evler uzun ömürlü yapısı, modern tasarımları, kısa sürede kurulumu ve en önemlisi ekonomik konut fiyatlarıyla çok cazip. Evlerimiz Samsun ilimizin merkeziyle beraber Vezirköprü’den Terme’ye, Bafra’dan Havza’ya, Çarşamba’ya kadar 17 ilçemizde güvenli kullanım özelliğine sahip.

Samsun prefabrik evler neden bu kadar cazip, biraz onlardan bahsedelim.

Öncelikle Karmod uzun ömürlü ev teknolojisine vurgu yapmamız gerekiyor. Karmod tek katlı evler ve iki katlı konutların tamamı defalarca testleri yapılmış son derece modern ve konforlu planlara sahiptir. Evleri uzun ömürlü kılan en önemli detay bu modern tasarımların Karmod’un kaynaksız teknoloji ile demonte ön üretim yapan tesislerinde tamamen vidalı ve geçmeli sistemle üretim yapılıyor oluşudur. Bu özellik evleri Samsun’la beraber Türkiye’nin neresinde olursa olsun kullanım yerine kamyon veya tırla taşınarak kolayca kurulum yapılmasına imkan sağlıyor. Yapıda kullanılan malzemelerin tamamı kaliteli uzun ömürlü kullanım özellgine sahiptir. 10 cm dış duvar kalınlığı, vidalı paslanmaz çatı makas sistemi, pvc ısı camlı pencereleri, çelik ana giriş kapısı, panel sistem iç kapıları, elektrik ve su tesisat malzemeleriyle beraber armatürleri her detayıyla kaliteyi yansıtıyor.

AVANTAJLI FİYATI İLE, BÖYLE EŞSİZ BİR EVE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

prefabrik ev fiyatları

Evlerimizin bir diğer önemli avantajı yerinde çok kısa sürede kurulabiliyor nitelikte oluşudur. Bir ev büyüklüğüne göre ortalama 3 günle 10 gün arasında kurulum yapılabilmektedir. Demonte geçmeli ve vidalı yapı birleşenleri Karmod uzmanlarınca yerinde kurulum yapılmaktadır. Üstelik duvardan çatıya, pencereden kapıya başka ustalara ihtiyaç duyulmadan.

Prefabrik evler için avantajlı bir husus var ki bundan bahsetmeden olmaz. Bu da evlerin çok ekonomik oluşudur. Çoğu zaman müşterilerimiz uzun ömürlü ve kaliteli bir ev nasıl bu kadar ucuz olabiliyor? diye hayretlerini gizleyemiyorlar. Bunun en önemli sırrı Karmod evler tam malzeme kullanımıyla israf edilmeden modern tesislerde demonte üretilmekte. Yerinde de başka ustalara gerek duymadan Karmod uzmanlarınca kurulumdan boyaya teslim edilmektedir. Bu durum Karmod konut fiyatlarını cazip kılan en önemli unsur.

Samsun’un neresinde olursanız olun güvenli, konforlu ve çok cazip fiyatlarıyla siz de Karmod’la kısa sürede ev sahibi olun.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail