Samsun Konteyner Evler

Modellerimizi görmek için Konteyner'i tıklayınız.

Marka konutla beraber gerçekleştirilen önemli projelerde Samsun Konteyner yapıları tercih ediyor. Sağlık Bakanlığı’nın Bölge Hastanesi projesi kapsamında İlkadım ilçemizde inşa edilen Samsun Şehir Hastanesi ilimizin son yıllardaki en gözde yapı projeleri arasında yer alıyor. Yap islet devet modeliyle yapılan hastane tamamlandığında Samsun’la beraber çevredeki yakın illere hizmet verecek önemli bir proje.

Şehir Hastanesi gibi kamu projeleriyle, Samtower, Gökdelen Kule, Borkonut Plus, Bulvar Samsun, Anka Kent benzeri Samsun’un öne çıkan konut ve AVM projeleri şatiye yapılarında konteyner modelini tercih ediyor. Konuttan madenciliğe, baraj inşaatından yol köprü yapıma kadar her türlü işçi şantiyelerine ofisler başta olmak üzere, yatakhane, yemekhane, revir, iş güvenliği ofisi, misafir salonu, kafeterya, mescit, laboratuvar, mescit gibi çok sayıda yapı çözümü üretiyoruz.

konteyner

Kalitesi, hızlı üretim ve kurulumu, ekonomik şantiye fiyatları ve Samsun’la beraber Türkiye genelinde sunduğumuz satış sonrası destek hizmetlerimiz bizi farklı kılan temel özelliklerimiz.

Çok sayıda üstün özelliği sahip Karmod Yeni Nesil şantiye yapıları demonte özelliği en önemli üstünlüğü. Kaynaksız vidalı sistemle üretilen konteynerlerimiz deforme olmadan sökülüp kurulum imkanı gibi önemli bir avantaj sunar. Bu özellikle projeniz tamamlandığında başka mekanlardaki projelerde yeniden kullanımı için vida ve geçmelerinden sökülerek kolay nakliye avantajı verir. İsterseniz ileriki kullanımlarınız için yapıyı kolaylıkla depolayabilirsiniz.

Zindelik ve dinginlik veren mekan tasarımlarıyla son derece ergonomik özellik taşıyan ürünlerimiz konut amaçlı kullanımlar için konteyner ev olarak ta tercih edilmektedir.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Sosyal Medya'da Karmod