Sakarya Prefabrik Evler

İstanbul’un yanıbaşındaki Sakarya, Sakaryalı hemşehrilerimizle beraber İstanbul’dan yazlık amaçlı konut kararlarında perfabrik evleri yaygın olarak tercih etmektedirler. Prefabrik evlerin markası Karmod Sakarya’da çok sayıda vatandaşımızı ev sahibi yaptı. Adapazarı’ndan Karasu’ya Sapanca’dan Kaynarca’ya, Geyve’den Kocaali’ye şehir merkezinden köylere kadar bir çok noktada Karmod hazır evleri görebilirsiniz. Sakarya iklim özellikleri dikkate alınarak uzun ömürlü yapı modeliyle üretim yapılan Karmod hazır evlerin modelleri uzmanlarca hazırlanmaktadır.

İki katlı ve tek katlı olarak çok sayıda fonksiyonel planda hazırlanan Sakarya prefabrik evler modern tesislerde vidalı sistem bant otomosyon sisteminde üretimi gerçekleştirilmektedir. Yeni nesil ev teknolojisiyle vidalı demonte özellikte hazırlanan konutlar kamyon veya tırla kurulum yerine kolayca nakledilmektedir.

Karmod evlerin dış duvarlarında 10 cm kalınlıkta fibercement – eps – fibercement duvar sistemi kullanılmaktadır. İç duvarlar standart olarak 6 cm kalınlıkta olup istendiğinde 10 cm hazırlanmaktadır. Yapının çatı sisteminin oturduğu makaslarda paslanmaz sac kullanılmakta olup tamamen vidalı sisteme sahiptir. Çatı örtüsü standart olarak makaslar üzerine yerleştirilen ahşap veya metal aşıklar üzerine yerleştirilmekte olup opsiyonel olarak tüm çatıya osb üzeri mebran serilerek shingle çatı örtüsü de yapılmaktadır.

Dış duvarlar opsiyonel olarak ekstra kaplama uygulamalarıyla izolasyon maksimum seviyeye yükseltilmektedir. Pencerelerde ısıcamlı birinci sınıf pvc pencere sistemi tercih edilmektedir. Ana giriş kapısı çelik kapı olup iç kapılar amerikan panel kapıdır. Elektirik ve su tesisatları Karmod ekiplerince gerçekleştirilmekte olup elektirik armatürleri montajlanmış olarak teslim edilmektedir. Lavabo, klozet gibi vitrifiye malzemeleriyle musluk ve bataryalar Karmod tarafından tedarik edilmektedir.

 

Elektrikten suya, duvardan çatıya, çelik kapıdan pencereye başka ustalara gereksinim kalmadan Karmod ekiplerince kurulan hazır prefabrik evlerin fiyatları da çok ekonomik. İstanbul’a yakınlığıyla nakliye avantajına sahip Sakarya’da siz de hemen ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik Karmod satış sonrası servis avantajlarıyla.

Sosyal Medya'da Karmod