Sakarya Prefabrik Ev

Evin en iyisi ve en hesaplısı, Türkiye’nin ev markası..

İstanbul’a yakınlığı ile büyük bir avantaja sahip Sakarya prefabrik evlere kolayca sahip olabilmenin de rahatlığını yaşıyor. İlimizin İstanbul’a olan bu yakınlığı nüfusuna da yansımış olup 1 milyona yaklaşan nüfusu ile Türkiye genelinde nüfus yoğunluğu ile 22. sırada yer almaktadır.

Dünyanın 90’a yakın ülkesine ihracat gerçekleştiren Karmod’un ürettiği modern ekonomik evler firmamızın Tuzla, Orhanlı’da bulunan fabrikasından demonte yükleme yapıldığında 1 saat gibi kısa sürede Sakarya ilimize ulaşmaktadır. Evlerimiz Karmod ekiplerince kullanım yerinde bir kaç gün gibi çok kısa sürede kurulum yapılarak teslim edilmektedir.

Tek katlı veya iki katlı mimari modellerde hazırlanan evlerimiz modern tesislerde üretimi, hızlı ve kolay kurulumu, sunduğu yaşam konforu ve ekonomik konut fiyatlarıyla çok cazip. Bir de Sakarya’nın konut açısından avantajlı olduğu özel bir husus var. Prefabrik evlre Sakarya iklimine çok uygun.

AVANTAJLI FİYATI İLE, BÖYLE EŞSİZ BİR EVE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

prefabrik ev fiyatları

Neden Prefabrik Ev?

  1. Prefabrik ev çok ekonomik
  2. Prefabrik ev uzun ömürlü
  3. Prefabrik ev yeni nesil teknoloji ile çok hızlı üretiliyor
  4. Prefabrik ev vidalı ve geçmeli demonte özellikle çok kısa sürede kuruluyor
  5. Prefabrik ev güvenli yapı modeline sahip

Prefabrik ev ekonomik, çünkü modern tesislerde israf edilmeden her ünitesiyle hazırlanıyor. Başa ustalara ihtiyaç duymadan yerinde çok kısa sürede Karmod ekiplerince kurulum yapılarak teslim ediliyor.

Uzun ömürlü çünkü prefabrik ev duvar panellerinden çatı makaslarına kadar yüksek kalitede paslanmaz hafif çelik sac kullanımına sahip. Diğer yapı modellerinde olduğu gibi boya gibi standart bakımları yapılarak uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır.

Karmod ev demonte vidalı sistemiyle hızlı üretimle istenilen yere nakledilerek çok kısa sürede kurulum yapılabilmektedir.

Dünya markası Karmod’un hazır evleri Sakarya merkez ilçesi Adapazarı’yla beraber, Sapanca, Geyve, Taraklı, Pamukova, Akyazı, Karapürçek, Hendek, Erenler, Adifiye, Serdivan, Söğütlü, Ferizli, Kaynarca, Karasu ve Kocaali ilçelerimizin tamamında güvenle kullanılmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail