Geleneksel yapılara olan ilginin azalmasıyla beraber konteyner ev Sakarya çevresinde de yaygınlaşmaya devam ediyor. Ancak bu yaygınlaşmanın altında yatan sebeplerden en önemlileri de deprem kuşağında yer almasıdır. Çünkü maalesef ki ülkemiz bu gerçekle defalarca kez yüzleşmiştir. Buna rağmen betonarme binalarda 2.el ev fiyatları çok uç noktalara çıkabiliyor.Bunun yerine sıfır olarak modern ev tasarımlarına yönelmek hem daha şık hem de daha dayanıklı bir eve sahip olmanızı sağlamaktadır. Dolayısıyla hazır ev projeleri sizin için bir adım öne çıkabiliyor. Sorunsuz bir biçimde beğendiğiniz eve sahip olmak istiyorsanız satılık ev ilanlarına bakmak yerine tecrübesiyle dikkat çeken firmamızın ürettiği konteyner yapılara yönelebilirsiniz.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Çatılı konteyner ev fiyatlarının bu kadar uygun olmasına karşılık 2 el ev fiyatları ciddi anlamda yükselmiş durumda. Bu yüzden insanların ilk önceliği her zaman daha dayanıklı, daha şık ve daha iyi bir ev almak olduğu için firmamızın ev fiyat listesini incelemeyi daha doğru buluyorlar. Seçeceğiniz evin fiyatları ikinci el ev fiyatları ile kıyaslandığında zaten aradaki fark ortaya çıkıyor.


Kullanılmış ve geçmiş yılların tasarım teknikleriyle inşa edilmiş evleri almak yerine çok daha rahat bir biçimde konteyner eve sahip olabiliyorsunuz. Fiyatları göz önünde bulundurduğunuzda kârda olduğunuz gibi deprem gibi afetlerde de bir adım öne geçmiş oluyorsunuz. Kaldı ki onlarca yıl dayanıklılığı garanti edildiği için gözünüz arkada kalmadan tercih edebiliyorsunuz.


Konteyner Ev Modelleri


KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Firmamızın yıllar boyunca elde ettiği tecrübe pek çok alanda karşınıza çıkabiliyor. Örneğin ölçüleri tam anlamıyla opsiyonel olarak tasarlanıyor. İçi ve dışı için kullanılan malzemeler sektörün gerekliliklerini karşılıyor. 21 metrekare gibi tek kişi kullanımına uygun evler olduğu gibi 2+1 için 35 ve 42 metrekare evlere de rastlamanız mümkün.


Bu üç evin planları özel olarak tasarlanmış ve projeleri hazır olarak size sunuluyor. Geleneksel yapılarda bulamadığınız bir diğer artı ise özelleştireme olanağıdır. Modül ekleyerek ya da çıkararak sizin için optimal boyutlara getirmeniz mümkün hale getiriliyor. Hiçbir şekilde ev yapımı süreçleriyle ilgilenmeden hayallerinizi süsleyen konuta sahip oluyorsunuz.


Sakarya Konteyner Ev fiyatları
Sakarya Konteyner Ev Sakarya Konteyner Ev Sakarya Konteyner Ev Sakarya Konteyner Ev Sakarya Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

İki katlı ev planlarında bile her yere nakliyesinin yapılabilmesi ve ardından kurulum aşamasının firmamız tarafından gerçekleştirilmesi gözden kaçmıyor. Ev nasıl yapılır gibi bir soruyla muhatap olmadan villaya benzeyen ev tipi konteynerinizi dilediğiniz lokasyona kurdurabilirsiniz.


Ev fiyat listesi dâhilinde olan tüm modeller Türkiye'nin her noktasında profesyonel ekibimiz tarafından aktarılıyor. Lojistik anlamda hiçbir sorun yaşanmadığı gibi aynı profesyonellikle montajı sağlanıyor. Hızlı bir biçimde yeni evinizde oturmaya başlayabiliyorsunuz. Üstelik ev yorumları ile kıyaslama yaptığınızda da aynı şekilde ucuz fiyatları ve kaliteyi teyit etme şansınız olabiliyor. Yani geleceğe yapacağınız en iyi yatırımın konteyner ev Sakarya modellerinden birisini seçmek olacağını söyleyebiliriz.


 Sakarya konteyner  Adana konteyner  Denizli konteyner  Diyarbakır konteyner
 Erzurum konteyner  Eskişehir konteyner  Gaziantep konteyner  Hatay konteyner
 Mersin konteyner  Muğla konteyner  Ordu konteyner  Samsun konteyner
 Şanlıurfa konteyner  Tekirdağ konteyner  Trabzon konteyner  Van konteyner
 İzmir konteyner  Bursa konteyner  Ankara konteyner  Antalya konteyner
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail