Sahibinden Konteyner

Karmod Yeni Nesil; tasarımı, kalitesi, konforu, yüksek izolasyonu ve ekonomik fiyat avantajlarıyla sahibinden konteyner algısını değiştiriyor. Karmod uzmanlığı ile Ar-Ge’de geliştirilen Karmod yeni nesil benzerlerine göre çok sayıda üstün özelliğe sahip. Üstünlükleriyle yaşam ünitelerine konfor getirdi. Sahibinden Konteyner alacaksanız en doğru adrestesiniz.

 

Sahibine kazandıran Konteyner

Karmod Yeni Nesil Konteyner yüksek yalıtım değerleriyle enerji tasarrufu sağlar. Benzerlerine göre yüzde 60’lara varan oranlarda enerji tasarrufuyla mükemmel bir konteyner sahibi olun siz de kazançlı çıkın.

Karmod Yeni Nesil 5 santimetre duvar ve 12,5 santimetreye çatı sandviç panel sistemiyle maksimum ısı ve ses yalıtımına sahip. Kış ve yaz iklimlendirmede yüzde 60’a varan oranda enerji tasarrufu sağlıyor. Yapının pencere sisteminde kullanılan birinci kalite çift ısı camlı pvc doğrama sistemi bu tasarrufa ekstra katkı sağlıyor. Mükemmel yalıtımlı, tam kapama sağlayarak toza, rüzgara, gürültüye geçit vermeyen özel sac panel sistem tasarrufu zirveye çıkartıyor. Ayda ortalama 100 TL’lik enerji kullanımını 40 TL’ye düşüren bu mükemmel Konteynere sahip olmayı kim istemez ki.


 


Kaynaksız teknoloji uzun ömürlü Konteyner

Yeni Nesil Konteyner yapı üretim teknolojisiyle de benzerlerinden üstün özelliklere sahiptir. Yapının en önemli avantajlarından biri de tam demonte vidalı (civata somunlu) sistem teknoloji ile üretilmiş olması. Yapının hiç bir bağlantısında kaynak kullanılmamaktadır. Tüm metal aksamlar bir birine vida ve kenet geçmelerle bağlantı yapılmaktadır. Sandviç panel duvar ve kapılar geçmeli olarak kolayca montajlanmaktadır. Bu özellik yapının istendiğinde civata ve geçmelerinden sökülerek başka mekanlara taşınmasına veya depolanmasına kolaylık sağlamaktadır.

 

 

Akkuyu Nükleer Santralinde İşçilere Mutluluk

Kestel’de Mahmut Amca’ya Ev Keyfi olduk

Ülkemizde ve dünyada öne çıkan büyük projelere şantiye mobilizasyon yapılarımızla çalışanlara zindelik veren yapılar kurarken, bireysel konteyner ev tercihleri için keyifli konutlar hazırlıyoruz.

Şantiye konteyner yapılarımızla Türkiye’nin ilk nükleer santral projesi Akkuyu Nükleer Santrali’nin işçi kampı binalarını kurduk. Ülkemiz için büyük öneme sahip heyecan verici bu projede Yeni Nesil Konteyner teknolojimizle hazırladığımız yapılarımızla çalışanlara zindelik veren mekanlar oluşturduk. Proje kapsamında ürettiğimiz toplam yaklaşık 10 bin metrekare kapalı mekanı 3,5 ay gibi kısa bir sürede kurulumla kullanıma hazır teslim ettik. 4 bloktan oluşan yapı grubumuzda koğuş sistemiyle hazırlanmış yatakhane konteyneri, ergonomik kullanımda yemek salonlarının yer aldığı yemekhane konteyneri, çamaşırhane konteyneri yapısı başta olmak üzere inşaat şantiyesinde bulunması gereken tüm yaşam alanları yer alıyor. Projedeki şantiye konteyner yapılarımızın temel özelliği uluslararası iş güvenliği standartlarının yanı sıra işçilerin kullanırken keyifle dinlenebilecekleri zinde mekanlar oluşturması. Karmod Yeni Nesil Konteyner sandviç panel sistemin sağladığı yüksek ses yalıtım değeriyle dışarıda gürültülü çalışmanın yaşandığı ortamlarda bile gürültünün hissedilmediği keyifli dinlenme alanları sunuyor.

Konteyner yapılarımızla oluşturduğumuz yaşam alanları şantiye ortamlarında bu zindelik keyfini yaşatırken konut tercihlerinde de huzurla mutlulukların paylaşıldığı sevinçli aile ortamları hazırlıyor. Karmod Konteyner evler Ardahan’dan Edirne’ye Türkiye’nin her iklim bölgesinde konut tercihlerinde güvenle kullanılıyor.

 

Dünya markasından size özel Konteyner

Konteyner yaşam ünitesinin yirmiye yakın hazır planda üretimi yapılmaktadır. 3x7 metre 21 metrekare standart üretimin yanı sıra 3x9 ve 3x12 metre üretimle 36 metrekareye varan ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Çok sayıda fonksiyonel kullanımda konforlu palanlara sahip Karmod yaşam üniteleri 1+1 wc, mutfak ve banyolu, tek salon, önden giriş, yandan giriş, wc duş gibi farklı modellerde üretilmektedir.

İşçi şantiye yapılarının yanı sıra yazlık veya bağ evi olarak da tercih edilen ürünlerimizde ev konforunda rahat bir yaşam ortamı bulunmaktadır. Birleşimli özelliğe sahip ürünlerimiz yan yana veya üç katlı birleşimli daha geniş mekanlar oluşturulabilmektedir. Birleşimli özellikle okul, hastane, şantiye yemekhane ve yatakhanesi, yurt gibi çok sayıda insanın barındığı mekanlar hazırlanabilmektedir.

Paslanmaz ve korozyona uğramayan yüksek galvanizli maksimum kalınlıkta metal sacdan teknolojik hatta üretilen Karmod konteyner modelleri uzun ömürlü kullanım garantisiyle sahibinden konteyner arayanlarında ilk günkü yeniliğiyle sahip olacakları üstün özellikte. Otomotiv sanayinde kullanılan özel fırınlama sistemine sahip boya uygulaması Karmod Yeni Nesil Konteynerin ömrüne ömür katıyor. Kendine özel ral koduyla özel sistemle boyanan Karmod ürünleri pütürsüz parlak yüzeyi, ilk günkü görünümü ile sizi de cezbedecek.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail