Sahibinden Konteyner

Dünya markasından size özel Konteyner

Karmod Yeni Nesil; tasarımı, kalitesi, konforu, yüksek izolasyonu ve ekonomik fiyat avantajlarıyla sahibinden konteyner algısını değiştiriyor. Karmod uzmanlığı ile Ar-Ge’de geliştirilen Karmod yeni nesil benzerlerine göre çok sayıda üstün özelliğe sahip. Üstünlükleriyle yaşam ünitelerine konfor getirdi.

Yeni Nesil 5 santimetre duvar ve 12,5 santimetreye varan çatı sandviç panel sistemiyle maksimum ısı ve ses yalıtımına sahip. Kış ve yaz iklimlendirmede yüzde 60’a varan oranda enerji tasarrufu sağlıyor. Yapının pencere sisteminde birinci kalite çift ısı camlı pvc doğrama, iç oda geçişlerinde panel kapı sistemi kullanılmaktadır.

Yeni Nesil yapının en önemli avantajlardan biri tam demonte vidalı sistem teknoloji ile üretilmiş olması. Yapının hiç bir bağlantısında kaynak kullanılmamaktadır. Tüm metal aksamlar bir birine vida ve kenet geçmelerle bağlantı yapılmaktadır. Sandviç panel duvar ve kapılar geçmeli olarak kolayca montajlanmaktadır. Bu özellik yapının istendiğinde vida ve geçmelerinden sökülerek başka mekanlara taşınmasına veya depolanmasına kolaylık sağlamaktadır.

Konteyner yaşam ünitesinin yirmiye yakın hazır planda üretimi yapılmaktadır. 3x7 metre 21 metrekare standart üretimin yanı sıra 3x9 ve 3x12 metre üretimle 36 metrekareye varan ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Çok sayıda fonksiyonel kullanımda konforlu palanlara sahip Karmod yaşam üniteleri 1+1 wc, mutfak ve banyolu, tek salon, önden giriş, yandan giriş, wc duş gibi farklı modellerde üretilmektedir.

İşçi şantiye yapılarının yanı sıra yazlık veya bağ evi olarak da tercih edilen ürünlerimizde ev konforunda rahat bir yaşam ortamı bulunmaktadır. Birleşimli özelliğe sahip ürünlerimiz yan yana veya üç katlı birleşimli daha geniş mekanlar oluşturulabilmektedir. Birleşimli özellikle okul, hastane, şantiye yemekhane ve yatakhanesi, yurt gibi çok sayıda insanın barındığı mekanlar hazırlanabilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail