Sağlık Kabini

Özellikle tam merkezi teşekküllü hastanelerin oldukça uzak olduğu mahalle, bucak – nahye veya köylerde açılan Sağlık Kabini verdiği hizmetle sektörde önemli bir ihtiyacın karşılanmasına katkı sağlıyor. Sağlık Personelinin Tazminat ve Çalışma Esaslarına Dair 2368 sayılı Kanun hükümleri çerçevesinde, hekimlerde olduğu gibi mesleklerini serbest olarak icra etmek arzusundaki hemşire, ebe ve toplum sağlığı bölümünden mezun sağlık memurları Sağlık Kabini açarak mesleklerini icra edebiliyorlar. 

Karmod olarak modüler kullanıma hazır standartlardaki yapılarımızla sağlık mensuplarının özel işletme açarak hizmet sunacakları hazır sağlık yapıları üretiyoruz. Sağlık Bakanlığı yapı standartlarına uygunluktaki özel kabinlerimizin hijyenik ortamında kendi işletmenizi açarak hastaların şifa bulmasına katkı sağlayamaya başlayın. Yukarıda belirttiğimiz gibi siz de eğitiminizi hemşire, ebe ve sağlık memuru olarak tamamladıysanız Sağlık Kabini açmak istediğiniz ilin İl Sağlık Müdürlüğü’ne hemen başvurabilirsiniz.

Yüksek güvenlikte ve deprem dayanımına sahip Sağlık Kabini Modellerimiz kullanıma hazır sevk edildiğinden kendi arsanıza veya kiralayacağınız her hangi bir arsa üzerine yerleştirildiği anda hizmet vermeye başlaşabilirsiniz. Sağlık Kabini Modellerimiz 21 metrekare standart plandan başlayarak demonte üretimle yerinde 1 günde kurulabilecek şekilde 100 m2’lere kadar üretilebilmektedir. Genel yapı güvenliğiyle beraber elektrik tesisat sistemleri de uluslararası standartlarda hazırlanmakta olup kalite belgeli sigorta ve armatürler kullanılmaktadır. Hizmet odalarının yanı sıra özel lavabo ve wc üniteleri de kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod Sağlık Kabinleriyle; alanınızdaki standart genel sağlık hizmetlerinin gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü enjeksiyon (iğne) ve her nevi pansuman, serum takma, sünnet hizmeti, acil yardım hizmetleri, gebelik testi, Hamilelikte hemoglobin ölçümü, evde hasta bakımı, fizik tedavi, kan şekeri ve tansiyon ölçümü vb.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail