Rize Prefabrik Ev

Rize Prefabrik Ev, Doğasıyla Uyumlu

Doğu Karadeniz’de yeşillikler içerisinde doğası ile ülkemizin oksijen deposu Rize. Engebeli yemyeşil arazide katman katman yükselen çay bahçeleri. Eşsiz güzellikte yaylalar, seyrine doyulmayan vadilerden akan gürül gürül akarsular, bütün güzellikler adeta Rize’de toplanmış gibi. Kim istemez Kaçgar Dağı’na yakın olmayı. Anzer’i, Ayder’i, Ovit’i, Pokut’u, Gito’yu yayla yayla, adım adım gezmeyi, adeta bir rüya aleminde gibi. Ya gürül gürül akan Ağaran Şelalesi’ni? Bu doğal güzelliklerde yaşam için dengi güzellikte evler de gerekir değil mi? Çok sayıda güzellik ama engebeli, aşılması güç araziler. Klasik betonarme sistemiyle ev yapmak hem bu inci güzellikte doğaya hürmetsizlik hem de oldukça güç değil mi zaten?

Demonte üretim sistemine sahip Prefabrik Ev Rize’nin coğrafi şartlarına ve her mevsim yağışlı, nemli iklim özelliklerine en uygun yapı sistemi. Ön üretimi modern fabrika tesislerinde bant sisteminde hazırlanan Karmod Ev, Rize’nin engebeli yokuşlu ve dar yollarında bile kolayca kurulum yapılacağı ilçe merkezi, köy veya yaylalara ulaştırılabiliyor. Karmod, Rize Prefabrik Ev tercihleri için en doğru seçim.

prefabrik ev fiyatları

Rize prefabrik ev fiyatları hiç bu kadar cazip olmamıştı

Uzun ömürlü konut teknolojisiyle üretilen tek katlı ve iki katlı prefabrik evleri farklı ustalara gerek kalmadan Karmod uzman ekipleriyle Rize’nin her bölgesine kurulum gerçekleştiriliyor.

Karmod Evler yapı büyüklüğüne göre duvarları, çatısı ve çatı örtüsü, elektrik ve su tesisatları armatürleri dahil, kapı ve pencereleri, iç ve dış boyasıyla 4 ila 10 gün içerisinde tamamlanıyor. Karmod’un Rize prefabrik ev fiyatları kıyaslarken uzun ömürü, kaliteli malzeme kullanımı, Rize iklimine uygun enerji tasarrufu sağlayan yalıtım özellikleri gibi avantajları da hemen göze çarpar. Rize ile beraber Çayeli, İkizdere, Güneysu, Ardeşen, Kalkandere, Çamlıhemşin, Derepazarı, Hemşin, Fındıklı, İyidere, Pazar ilçelerdeki prefabrik evlerle ilgili çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Doğal güzelliklerle uyumlu Rize prefabrik ev modelleri

Karadeniz’in incisi ilimize özel Rize prefabrik ev modelleri yemyeşil doğasıyla özdeşleşen çevreci tasarımlarıyla her biri ayrı güzellikte. Modern mimari çizgileri yöresel mimariyle birleştiren özgün tasarımcıların emeğinden çıkan Karmod Ev modelleri Rize’nin ufku geniş açıdan seyetmeyi seven yaşam kültürü dikkate alınarak özenle hazırlandı. Rizeli’nin arazinin verdiği güçlükle farklı yamaçlara kurulan görünüşte dağınık gibi duran yeşillere bürünmüş ev tarzı tüm tasarımlarımıza yansıyan önemli yöresel bir detay.

Doğala uyum ve geleneksel mimarinin alışkanlığıyla yörede sıklıkla tercih edilen Rize ahşap ev ve taş ev geleneği de Karmod ev tasarımına yansıtılan önemli detaylardan. Konutlarımızın dış cephe duvarlarında kullandığımız sandviç panel duvar sistemi nemli ve ılıman iklimde oldukça yüksek yalıtıma sahip. Eps standart dolgu maddesi yerine opsiyonel kullanımdaki mineral yün (taş yünü) hem izolasyonu hem de yangın dayanımını maksimum seviyeye yükseltiyor. Dış katmanda gerek ahşap gerekse taş desen kaplamaları öncesi duvar yüzeyi sonrası sırasıyla osb, nem bariyeri, m profil uygulamaları gerçekleştiriliyor. Bu opsiyonel uygulamalar sonrası yapıya tarzını katan taş veya ahşap kaplama uygulaması yapılarak boya işlemi gerçekleştiriliyor.

Rize tek katlı prefabrik evler yaylalara özel

Rize’de şehir merkezlerinden dar ve virajlı uzayan yollardan tırmanarak zirveye ulaştığınızda genelde sizleri eşşiz güzellikte yayla düzlükleri karşılar. Yer yer duman çökmüş bu güzel mekanlarda bulutların içerisindesinizdiz, adeta bir rüya alemi gibi sizi içine çeker. Karmod uzmanlığıyla hazırlanan Rize tek katlı prefabrik evler işte bu eşsiz güzellikteki yaylalara özel. Yeşillikler içerisindeki bu güzel doğayı betonlaştırmadan ev sahibi olmanın da en doğru ve akıllı yolu. Aile ihtiyacınıza göre 1+1, 1+2 plan veya kardeşlere özel ikiz konut alternatifleriyle bu yılki yayla mevsimini kaçırmayın. Hem uzun ömürlü hem de ekonomik evin adresi Karmod Ev doğal memleket havasını yaşamanız için daima yanınızda.

Rize Prefabrik Ev Fiyatları

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir, 150 M²'ye kadar olan evler iÇin %1 KDV, 150 M² ÜstÜ evler iÇin %18 KDV uygulanmaktadır.Fiyatlarımız fabrika teslim fiyatlarıdır
YILDIZ 49 M² 49 m ² Prefabrik Ev 49 m ² Prefabrik Ev 49 m ² Prefabrik Ev ₺38,100
ÇIRAĞAN 51 M² 51 m ² Prefabrik Ev 51 m ² Prefabrik Ev 51 m ² Prefabrik Ev Fiyat Al
BEYLERBEYİ 61 M² 61 m ² Prefabrik Ev 61 m ² Prefabrik Ev 61 m ² Prefabrik Ev Fiyat Al
KAMPANYALI EV 63 M² 63 m ² Prefabrik Ev 63 m ² Prefabrik Ev 63 m ² Prefabrik Ev ₺42,100
HİDİV KASRI 94 M² 94 m ² Prefabrik Ev 94 m ² Prefabrik Ev 94 m ² Prefabrik Ev Fiyat Al
Prefabrik Ev
 

Tüm Prefabrik Ev Fiyatları'nı İncelemek için Tıklayınız!

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail