Kargo Şube Ofisleri, Kiev, Ukrayna

Kargo Şube Konteyner Ofisleri - Kiev, Ukrayna

 

 Kullanım Amacı:   Nova Posta Firması Kargo Şubeleri
 Yapı Modeli:  Yeni Nesil Konteyner
 Yapı Adeti:  Birleşimli 3 Ünite 300x700 cm
 Toplam Metraj:  189 m2
 Proje Yılı:  2019
 Tamamlanma Süresi:  3 gün
 

 

Ukrayna’nın Kargo taşımacılığında lider markası Nova Posta Şube Ofisleri

 

Kargo taşımacılığı ve bankasız elektronik nakit para transferinde Ukrayna’nın sektör lideri markası Nova Posta firmasına posta ofis binaları kurdu. Çok sayıda öne çıkan üstünlüğü ile uzun ömürlü kullanımlı ofis tercihlerinin aranan markası haline gelen Karmod Yeni Nesil Konteyner her biri 63 metrekarelik Kargo Şube Ofisleriyle, Nova Posta’nın başkent Kiev’deki Kargo Bayilerine ev sahipliği yapacak.

 

Kargo Şubesi kurumsal kullanımına özel olarak projelendirilen Konteyner Ofis binalarımızın konumlandırıldığı yerde caddeye bakan dış cephesinde iki ana giriş bulunuyor. Sağ tarafta çift açılıma sahip geniş kapı firmanın kargo operasyonlarını günlük yoğun kullanım sirkülasyonunda transferi kolaylaştıracak şekilde hızlandırılmasına katkı sağlıyor. Yapı içerisinde hizmeti kolaylaştırma adına arkaya kadar derinlemesine uzanan bu depolama alanı hazırlandı. 40 m2 büyüklükteki transfer operasyon ofisinde çalışan görevli bu alana ayrı bir kapıdan geçiş sağlıyor. Ofisin ana personel ve müşteri girişi ise yine ön cephede yer alan soldaki kapıdan yapılıyor. Bu kısımda içinde görevli çalışma bankosunun da yer aldığı ana salona giriliyor. Hemen arkada ise cam bölmeli yönetici odası yer alıyor.

 

Türkiye’de Karmod üretim tesislerinde ön üretimi geçekleştirilen Nova Posta ofis konteyneri yapılarının her biri 2 kişilik ekip ve vinç desteğiyle 1 günde kullanıma hazır kurulum yapıldı. Başkent Kiev’de üç ayrı semtte kurulan Karmod Kargo Şube binalarının toplam kurulumu sadece 3 günde tamamlandı. Kurulum bittiğinde konteyner ofisler hizmete hazır hale geldi. Duvardan çatıya sandviç panel yüksek yalıtımlı sistemi, elektrikten suya özel projelendirmiş kullanıma hazır konseptiyle konteyner ofis yapılarımız farklı sektörlere yaz veya kış fark etmeksizin her iklimde en pratik ofis çözümü sağlıyor.

 

Nova Posta 5 bini aşkın şubesinde 28 binin üzerinde insana istihdam sağlayan ekonomik büyüklüğü ile ülkenin ilk 100’ü içerisinde yer alan sektör lideri markası. Firma kargo lojistik operasyonlarını Ukrayna içi ile beraber yurtdışı gönderi transferleriyle de sürdürüyor. 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail