Şile Meşrutiyet Köyü Müstakil Ev

Şile Meşrutiyet Köyü Müstakil Ev

 

İstanbul’un yanı başında Şile’nin Meşrutiyet köyünde yeşilliklerle bezenmiş doğayla iç içe mekanda kurduğumuz modern prefabrik evde yaşam başladı. 4+1 konut planında 153 metrekare ferah ölçüde tasarlanan hazır ev yeşillikler içerisinde müstakil bahçesiyle villa konforunda bir ev oldu.

 

Prefabrik villa konforunu sadece 4 günde yaşamaya başlayın

Şile sahiline çok yakın konumu, yeşillikler içerisindeki doğasıyla müstakil ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süsleyen Meşrutiyet köyü (yeni konumuyla mahallesi) evlerine yeni nesil yapı modelimizle prefabrik villa kazandırdık. Görmüş olduğunuz bu konut projesindeki evin kurulumu sadece 4 günde gerçekleştirildi. Karmod uzmanlığıyla, projedeki eve veya tarzınıza göre bir tasarımı mutlaka bulacağınız çok sayıda prefabrik ev modelleri arasından birini seçerek hayalinizi geçekleştirmek için harekete geçin.

 

Tam güvenli çelik konstrüksiyon ev

Konut statik hesaplamalarının özel bilgisayar yazılımıyla gerçekleştirildiği Karmod hazır evler tam güvenli çelik konstrüksiyon ev sistemine sahiptir. Deprem gibi etkenlere karşı tam koruma sağlar.

 

Uzun ömürlü hazır ev teknolojisi

Karmod ev kaynaksız teknoloji kullanımıyla cıvata somonlu sistemle üretilmekte olup uzun ömürlü hazır ev sistemine sahiptir. Çelik ev sistemine sahip konutlarımızda kullanılan malzemelerin tamamı uzun ömürlü sınıftadır. Konutta kullanılan çelik yapı sistemi yüksek galvaniz kaplanmış olup korozyon veya çürümelere karşı yapı ömrü güvence altına alınmıştır.

 

En hızlı inşa edilen ev modelleri

Karmod uzmanlığıyla yenilikçi teknoloji ile üretilen ev modelleri kullanım yerinde en hızlı kurulum avantajına sahiptir. 2+1 plana sahip 51 metrekare hazır konut sadece 2 günde, 3+1 plana sahip 82 metrekare tek katlı ev sadece 3 günde kurulum yapılabilmektedir. Karmod evin kurulum hızındaki bu durum yeni nesil teknoloji kullanımımdan kaynaklanmaktadır. Evin duvarları, çelik çatı makasları ve çatı örtü malzemeleri, pencere ve kapıları, elektrik ve su tesisat malzemelerinin tamamı, aydınlatma armatürleri, vitrifiye malzemeleriyle batarya ve musluklara kadar tüm ekipmanlar Karmod tarafından kuruluma hazır olarak sahaya sevk edilir. Karmod hazır ev kurulum uzmanlarında yapı büyüklüğüne göre birkaç gün içerisinde kurulum yapılan evlerimiz müşterilerimizin güvenle kullanımına sunulmaktadır.

 

Yüksek güvenliği ve çok ekonomik ev fiyatlarıyla kısa sürede ev sahibi olmanın en kolay güvenli yolu için sez de Dünya markası Karmod’u tercih edin rahatınıza bakın.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail