Özbekistan Taşkent Toplu Konut Şantiye Projesi

Toplu Konut Projesi Şantiye Yapıları, Taşkent – Özbekistan

 

 Kullanım Amacı:   Toplu Konut Şantiye Ofisi
 Yapı Modeli:   Yeni Nesil Konteyner
 Yapı Adeti:   8 Adet
 Proje Yılı:   2019
 

 

Yeni Nesil Konteyner Taşkent City Gardens Residence Toplu Konut Projesinde

Karmod Yeni Nesil Konteyner, Özbekistan’ın en iddialı prestijli marka konut projelerinden Taşkent City Gardens Residence projesinde şantiye ofis binası olarak tercih edildi.

 

Proje ofislerine en iyi çözüm Konteyner Ofis

Yapı kalitesi, iyi yalıtım, konfor gibi üstünlüklerinin yanı sıra hızlı kuruluma sahip Konteyner Ofis binaları marka konut proje ofisleri için en iyi yapı çözümü. Taşkent City konut projesi için hazırladığımız 140 m2 büyüklükteki iki katlı konteyner ofis binasını 4 günde tamamlayarak kullanıma hazır teslim ettik.

 

140 m2 ofis binası için toplam 8 adet demonte konteyner ünitesi kullanıldı. Projede 230x595 cm flatpack ünitelerinin birleşim alanlarına ilave olarak 28 m2 geçiş koridoru planlandı. Karmod Yeni Nesil Konteyner teknolojisi ile demonte (flatpack) olarak İstanbul’da bulunan modern tesislerde ön üretimi gerçekleştirilen yapılar karayolu nakliye standartlarında kurulum yerine ulaştırıldı.

 

Konteyner ofis binası bölge ekiplerimizce Taşkent City Gardens Residence toplu konut projesi sahasında belirlenen alanda kuruluma başlandı. Kaynaksız vidalı ve geçmeli yeni nesil üretim sisteminin verdiği kolaylıkla kısa sürede kurulum yapılan ofis binası toplu konut projesinde görev alanlarca kullanılmaya başlandı.

 

Şantiyeler için tam güvenli konteyner ofis

Yeni nesil konteyner yapıların özel projelendirilmiş elektrik tesisat sistemiyle şantiyelerde en çok karşılanan elektrik kaynaklı yangınların önünü geçilmiştir. Karmod yapılarında kablo bağlantıları özel klemensler yardımıyla yapılmakta olup bant gibi sorunlu uygulamalara yer verilmez. Sigorta panosunda yer alan sigortalar ISO belge standartlarında tam amper değerlerine sahip olup hazır konteyner ofis binalarımızda risklere yer bırakılmamıştır.

 

Taşkent City konut projesi, 89 bin 500 m2 büyüklükte alanda gerçekleştirilmekte olup projede bin 139 konut ve 52 ticari dükkan bulunmaktadır. Konutlarda 2, 3, 4 odalı ve penthouse daire seçenekleri bulunuyor. Bin 500 araçlık kapalı otopark, göletler, spor alanları, yürüyüş yolları, yeşil alan ve peyzaj alanları konut projesinin öne çıkan donatıları arasında yer alıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail