Birleşmiş Milletler Kalkınma (UNDP) Nijerya Portatif Ofis Binası

Birleşmiş Milletler Kalkınma (UNDP) Nijerya Portatif Ofis Binası

UNDP Ülke Ofisi Binaları, Maiduguri – Nijerya
Kullanım Amacı: Nijerya Ülke Ofisi
Yapı Adeti: 1 Adet 147 m2 Ofis + 1 Adet 69 m2 Konferans Salonu
Yapı Modeli: Yeni Nesil Konteynergoo
Toplam Metraj: 216 m2 
Kapasite: 12 Kişi
Proje Yılı: 2019
Tamamlanma Süresi: 12 Gün.

 UNDP Nijerya Ülke Ofisleri
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) organizasyonunun Nijerya ülke ofisleri teslim edildi. 
Karmod Nijerya Ofisince gerçekleştirilen proje kapsamında hazırlanan yapılar UNDP’nin Maiduguri şehrindeki hizmet ofisi olarak kullanılacak.
110’u aşkın ülkede çok sayıda başarılı projeye imza atan Karmod, Nijerya’da da BM, UNICEF gibi Dünyanın en önemli kuruluşlarının yapı projelerinin tercihi oldu.
Karmod yapıları demonte olarak Türkiye’de ön üretim gerçekleştirilerek sevk edildiği ülkede yine Karmod ekipleriyle kısa sürede kullanıma hazır kurulumla teslim ediliyor. Nijerya’da BM için daha önce göçmen bürosu ve mülteci kampı gibi önemli projeler gerçekleştirildi. UNICEF için hazırladığımız mobil okullar 2015 yılından beri Borno Eyaleti’nde kullanılıyor. Ülke genelinde kamu kuruluşlarının yanı sıra özel sektörün petrol ve madencilik başta olmak üzere işçi kamp yapı projelerini gerçekleştiriyoruz. 
UNDP Maiduguri ofis yapıları Karmod Yeni Nesil Konteyner yapı modeliyle hazırlandı. Yeni Nesil Konteyner modelimiz kaynaksız vidalı geçmeli sisteme sahip olup yüksek ısı yalıtımı ve uzun ömürlü yapı özelliğiyle öne çıkıyor. 12 kişilik personelin hizmet sunacağı yapılar toplam 216 metrekare büyüklükte olup 147 metrekarelik ofis binasıyla, 69 metrekare büyüklükte 30 kişilik konferans salonunu içeriyor. Kullanıma hazır teslim edilen ofis yapılarında öne çıkan özellikler arasında ünitelerde enerji tasarruflu klimalar kullanılması, zeminlerin seramik kaplı olması, yine tüm ünitelerde wc  kullanımı gibi özellikler sayılabilir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail