Havaalanı Ofisleri, Oranjestad Aruba

Havaalanı Ofisleri, Oranjestad Aruba

Havaalanı Ofisleri, Oranjestad - Aruba
Kullanım Amacı:
Havaalanı Teknik Ekip
Yapı Adeti: 21
Yapı Modeli: Yeni Nesil Konteyner, 3x12 mt., 3x9 mt., 3x7 mt., 2.30x5.95 mt.
Toplam Metraj: 374
Kapasite: 44 Kişi
Proje Yılı: 2018
Tamamlanma Süresi: 8 gün

Güney Amerika’da Aruba Adası’na Havaalanı Ofisi

Güney Amerika’da Venezüela’nın kuzeyinde Karayip Denizi’nin güneyinde bulunan ada ülkesi Araba’da konteynerden ofis binaları kurduk.

Başkent Oranjestad’ta bulunan Queen Beatrix Uluslararası Havaalanında görev alan teknik personelce kullanılacak ofis binaları birleşimli konteyner modelimizle kurulum yapıldı. Proje kapsamında 3x12, 3x9 ve 3x7 metre full demonte ünitelerle beraber 2,30x5,95 standart demonte konteynerden oluşan toplam 21 ünite birleşimli sistemle montajlanarak kullanıma hazır teslim edildi. Bu açıdan bakıldığında projenin en önemli özelliği uluslararası taşımacılık standartlarında üretilen 14 metrekareyi aşamayan klasik demonte ünitenin yanı sıra Karmod tarafından özel geliştirilen sistem üretilen 21, 27 ve 36 metrekarelik full demonte ünitelerin kullanılmış olması. Projede kullanılmayan 4x12 metre ölçülü 48 metrekare ürünümüz de dikkate alındığında Karmod konteyner üniteleri diğerlerine göre 7 ila 34 metrekare aralığında daha geniş yaşam alanları sunuyor. Bu da benzersiz bir üstünlüğü ifade etmektedir.

Kıta Amerikasında Karmod olarak kalitemiz her geçen gün daha da tanınıyor. Bugün ABD, Kanada, Meksika, Venezüela, Kolombiya, Peru, Guyana gibi ülkelerinde içinde bulunduğu 10’u aşkın ülkede Karmod ürünleri güvenle kullanılıyor. Konut, toplu konut, ofis yapıları, enerji ve madencilik işletmelerine dönük şantiye işçi kampı yapılarımız kıtada en çok tercih edilen yapılarımız arasında bulunuyor.”

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail