Havaalanı Ofisleri, Oranjestad Aruba

Oranjestad Queen Beatrix Uluslararası Havaalanı

 

 Kullanım Amacı:  Havaalanı Teknik Ekip
 Yapı Modeli:  Yeni Nesil Konteyner
 Yapı Adeti:  21
 Toplam Metraj:  374 m2
 Proje Yılı:  2018
 Tamamlanma Süresi:  8 gün
 

 

Güney Amerika’da Ada ülkesi Aruba Adası’na Havaalanı Ofisi kurduk

 

Güney Amerika’da Venezüela’nın kuzeyinde Karayip Denizi’nin güneyinde bulunan ada ülkesi Araba’da konteynerden ofis binaları kurduk. Havaalanı ofis binası, Başkent Oranjestad’ta bulunan Queen Beatrix Uluslararası Havaalanında görev alan teknik personelce kullanılacak.

 

Birleşimli konteyner modeli kullanılarak demonte ön üretimle hazırlanan ofis binaları deniz yolu konteyner taşımacılığı ile Aruba limanına gönderildi. Cıvatalı ve geçmeli sistemin verdiği teknolojik kolaylıkla 374 m2 büyüklüğe sahip konteyner ofis binası sekiz günde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edildi.

 

Projeyle hazırlanan binayla, Queen Beatrix Havaalanında yer hizmetleri sağlayacak firma çalışanlarının kullanımına özel konforlu bir konteyner ofis binası kazandırdık. Havaalanı ofisinde 44 personel görev yapacak.

 

Proje kapsamında 3x12, 3x9 ve 3x7 metre full demonte konteyner üniteleriyle beraber 2,30x5,95 standart demonte konteynerden oluşan toplam 21 ünite birleşimli sistemle montajlanarak kullanıma hazır teslim edildi. Karmod’a özgü ful demonte sistemin kullanımıyla standart konteyner yapılarda deniz aşırı sevkiyatlarda 14 m2 ile sınırlanan ünitelere çözüm getirilerek 21 m2 veya 48 m2 ünite aralıklarında büyüklüğe yükseltildi. Karmod tarafından özel geliştirilen bu yenilikçi sistemle üretiler 21, 27 ve 36 m2 büyüklüğe ulaşarak konteyner ofis yapılarında daha geniş mekanlar hazırlanabiliyor. 4x12 metre ölçülü 48 metrekare ürünümüz de dikkate alındığında Karmod konteyner üniteleri diğerlerine göre 7 ila 34 metrekare aralığında daha geniş yaşam alanları sunuyor. Bu da benzersiz bir üstünlüğü ifade etmektedir.

 

Kıta Amerikasında Karmod olarak kalitemiz her geçen gün daha da tanınıyor. Bugün ABD, Kanada, Meksika, Venezüela, Kolombiya, Peru, Şili, Guyana gibi ülkelerinde içinde yer aldığı 10’u aşkın ülkede Karmod ürünleri güvenle kullanılıyor. Konut, toplu konut, ofis yapıları, enerji ve madencilik işletmelerine dönük şantiye işçi kampı yapılarımız kıtada en çok tercih edilen yapılarımız arasında bulunuyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail