Karmod Yeni Nesil Konteyner, Gabon’da Petrol boru hattı Şantiyesinde

Petrol Boru Hattı Şantiye Yapıları, Franceville, Gabon,

 

Karmod Yeni Nesil Konteyner, Gabon’da Petrol boru hattı Şantiyesinde,

 
Kullanım Amacı: Boru Hattı Döşemede Çalışacak Teknik Personel
Yapı Modeli: Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adeti: 230x595 cm 31 Ünite
Toplam Metraj: 424 m2
Proje Yılı: 2019
Tamamlanma Süresi: 27 gün
 

Karmod Yeni Nesil Konteyner, Gabon’da Petrol boru hattı Şantiyesinde

Zor saha çalışma şartlarına özel geliştirilmiş üstünlüklere sahip Karmod Yeni Nesil Konteyner, Afrika’nın orta bölümünde yer alan ülkelerden Gabon’da petrol boru hattı döşeme projesinin şantiye yapı grubunda tercih edildi.

Ülkenin güneydoğu bölümünde Haut-Ogooue Elayeti’nin Franceville şehrinde kurulumu gerçekleştirilen şantiye yapılarımız boru hattı döşemesinde görev alan teknik personelce kullanılacak. Yeni Nesil Konteyner ürünlerimiz kaynaksız teknolojide civata – somunlu ve geçmeli özelliği, her türlü hava şartlarında yüksek yalıtım sağlayan sandviç panelli duvar ve çatı sistemiyle beraber sunduğu ergonomisiyle şantiye işçi kamplarında zindelik veren yapılar olarak tanınıyor. Uzun yıllar ilk günkü görünümünü muhafaza eden kalitesiyle petrol, enerji ve madencilik alanında faaliyet gösteren işletmeler şantiye yapı tercihlerinde Karmod markasını özellikle tercih ediyor.


Gabon’un Franceville kentinde gerçekleştirdiğimiz bu şantiye projemizde 230x595 cm demonte üniteler tercih edildi. Deniz yoluyla ülkeye giden ürünlerimiz aynı deniz konteyneri içerisinde karayoluyla da kurulum yerine sevk edildi. Toplam 31 ünitenin vidalı ve geçmeli sistemle kurulum yapıldığı 424 metrekare büyüklükteki yapı grubu 27 gün gibi kısa bir sürede kullanıma hazır teslim edildi.
Proje kapsamında tekli, ikili ve dörtlü yatakların yer aldığı 19 adet yatakhane binasının kurulumu yapıldı. Bu yatakhanelerin tek ve iki kişilik olan odalarına wc ve duş ünitesi yerleştirildi. 53 yatak kapasiteli projede 60 kişinin aynı anda yemek yiyebileceği genişlikte salona sahip içinde mutfak ve soğuk hava deposunun da yer aldığı bir yemekhane binası hazırlandı. 5’li wc ve 5’li duş ünitesinin bulunduğu iki bina, çamaşırhane ve sağlık kabini projede yer alan diğer yapıları oluşturuyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail