Emlak Konut Bahçekent Flora Yönetim Ofis Binasını Tamamladık

Emlak Konut Bahçekent Flora Yönetim Ofis Binasını Tamamladık
Benzerlerinden üstün özellikleriyle fark yaratan Karmod Yeni Nesil Konteyner yapıları Türkiye’nin dev konut projelerinin tercihi oldu. Tıpkı İstanbul’un yeni yaşam merkezlerinden birini oluşturan Bahçekent Flora’da olduğu gibi.
Emlak Konut A.Ş.’nin arsa satışı karşılığında gelir paylaşımı yöntemiyle ihale ettiği Bahçekent Flora olarak adlandırılan Başakşehir Hoşdere 2. Etap konut projesinin şantiye yapılarında Karmod Yeni Nesil Konteyner tercih edildi. Projeyi gerçekleştirecek firma olan İzka İnşaat’ın yönetici ofis binası olarak kullanılacak şantiye yapısı birleşimli sistem iki katlı konteyner modeliyle üretilip yerinde kullanıma hazır teslim edildi.
Yapı içerisinde yönetici odaları, mühendis odaları, teknik eleman odaları, toplantı odası, yemekhane, wc gibi alanlar yer alıyor. Toplam 460 metrekare kullanım alanına sahip İzka İnşaat konteyner şantiye yapısı sandwich panel çatı ve duvar sistemiyle maksimum izolasyona sahip. Farklı rengi, birleşim alanlarında kullanılan izalasyon bant sistemi ve dıştan vidaları örten özel kapamalarla konteyner şantiye yapısı güzel bir görünüme sahip.
Bir Bakışta Bahçekent Flora Projesi 120 bin metrekare alan üzerine inşa edilen projenin birinci etap tesliminin 24 ayda gerçekleşeceği ve yatırım bedeli 300 milyon TL olarak belirtiliyor. Bahçekent Flora’da 875 adet daire yer alıyor. Projede, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri mevcut.
TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesinde yükselen projenin yapımını İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Star İnşaat İş Ortaklığı gerçekleştiriyor.
Flora Bahçe Kent projesinin sosyal imkanları arasında; otopark, yüzme havuzu, buhar odası, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, fitness center, sauna bulunuyor.

Sosyal Medya'da Karmod