Telekom Müdürlüğü Ofis Binası - Cibuti

 

Telekom Müdürlüğü Ofis Binası - Cibuti

 

Kullanım Amacı: Yönetim ve Hizmet Ofisi
Yapı Modeli: Panel Sistem Prefabrik
Yapı Adeti: 1 Blok
Toplam Metraj: 357 m2
Proje Yılı: 2016
Tamamlanma Süresi: 30 gün

 

Doğu Afrika ülkelerinden Cibuti’de ülkenin Telekom Genel Müdürlüğü’nce kullanılacak prefabrik yönetim ofisini tamamlayarak teslim ettik. Proje, Karmod’un Cibuti genelinde gerçekleştirdiği prefabrik okul, hastane, askeri tesis gibi kamu projelerinin arasına katılmış oldu.

 

Telekom Genel Müdürlük binası prefabrik yapı dmodeliyle iki katlı olarak projelendirildi. Gerek iç gerekse dış görünümüyle modern mimari tarzda Karmod teknik ofisinde tasarlanan prefabrik ofis binası teknolojik üretim hattında kısa sürede ön imalat gerçekleştirildi. Ön üretimi kaynaksız teknoloji ve tamamen cıvata – somunlu sistemle hazırlanan hazır ofis yapısı deniz konteyner taşımacılığıyla Cibuti limanına ulaştırıldı. İki katlı 357 metrekare büyüklükteki lüks hazır ofis binası bir ay gibi kısa bir zaman diliminde bölge ekiplerimizce kurulum yapılarak kullanıma hazır hale getirildi.

 

Telekom yönetim ofisinde ekstra izolasyon için bina dışına özel kaplama yapıldı. Özel kaplama uygulamasıyla hem yalıtım artırıldı hem de binaya görsel güzellik kazandırıldı. Çatıda yapıyı daha güzel gösterecek parapet sistemi uygulandı. Hizmet vermeye başlayan Cibuti Telekom ofis binası ülkenin görkemli yapıları arasında yerini aldı.

 

Karmod prefabrik ofis yapıları uzun ömürlü yapı özelliği, kısa sürede kullanıma hazır kurulumu ve sunduğu konfor gibi üstünlükleriyle Cibuti genelinde lüks yapı sınıfında tanımlanıyor. Bu özelliğiyle yapılarımız kamu binalarıyla beraber ülkede toplu konut projelerinin de tercihi oluyor.

 

(Cibuti) Djibouti Telekom, Cibuti Cumhuriyeti’nin telekomünikasyon hizmeti sunan operatörü. Şirket, ülkede ulusal ve uluslararası telekomünikasyon hizmetlerini elinde bulunduran tek kuruluş. Cibuti Telekom, ülkenin yurt içiyle beraber Afrika, Avrupa, Asya kıtalarına olan iletişim ağının geliştirilmesi amacıyla Cibuti topraklarını Doğu Afrika’da gelişmiş bir iletişim platformu haline getirmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu doğrultuda şirket mobil hizmetler, ses ve uydu hizmetleriyle internet hizmetlerinden oluşan iletişim çözümlerinde sahasında üstünlük sağlama amacındadır. Firma yeni Telekom hizmet ofisini faaliyete geçirerek bu alandaki çalışmalarını güçlü bir ekiple hızlandırmıştır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail