Sheraton Grub’a Cibuti’de Resort Evler

Sheraton Grup Resort Ev Projesi – Cibuti Şehri, Cibuti

 

 Kullanım Amacı:  Sheraton Grup Resort Evler
 Yapı Modeli:  Hafif Çelik Sistem
 Yapı Adeti:  4 Blok
 Toplam Metraj:  316 m2
 Proje Yılı:  2019
 Tamamlanma Süresi:  45 gün

 

Otel zincirinde dünyanını önde gelen grubu Sheraton’a Doğu Afrika ülkesi Cibuti’de resort otel evleri kurduk. Karmod çelik sistem yapı modeliyle Türkiye’de üretilip ülkeye gönderilen çelik evler kullanıma hazır kurulumla teslim edildi.

Modern teknolojiyle demonte ön üretimle Karmod tesislerinde hazırlanan çelik ev kolayca sevk edilerek dünyanın her bölgesinde yapı malzemelerine ihtiyaç duyulmadan kurulum yapılabiliyor. Çelik konstrüksiyon sistemli hazır evler özellikle inşaat imkanlarının sınırlı olduğu bölgelerde konut projelerine kolaylık sağlıyor. Hızlı kurulum avantajı da yatırımcıların kısa sürede hizmet vermeye başlayarak yatırım bütçelerini hemen kazanca dönüştürmelerine önemli katkı sağlıyor.

 

Karmod uzmanlığıyla Sheraton Cibuti projesi kapsamında 4 konuttan oluşan çelik evin üretimi gerçekleştirildi. Cibuti şehrinin Arta semtindeki otel yerleşkesi içerisinde hafif çelik konstrüksiyon sistemli 4 ev Karmod ekiplerince 45 gün gibi kısa bir zaman diliminde kurulum yapılarak kullanıma hazır hale getirildi. Müstakil bahçeli ev formatına uygun hazır evlerin her biri 79 metrekare büyüklükte ve 2+1 ev kullanım planına sahip. Sheraton grup Cibuti otel yerleşkesi içerisinde yer alan konutlar resort otel olarak hizmet veriyor.

 

Sheraton Cibuti Otel, eski diplomatik bölge yanında güvenli bir alanda yer alıyor. Tadjourah Körfezi'nde bulunan otel Cibuti şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunuyor. Otelin Cibuti havaalanına uzaklığı sadece 10 dakika mesafede olup güvenlik açısından ülkenin en güvenli otelleri arasında yer alıyor. Ana otel her biri lüks olarak döşenmiş 185 konforlu odada konuklarını ağırlıyor. Çevre düzenlemesinde görsel şölen oluşturacak şekilde su havuzları kullanılmış olup odalara muhteşem manzara kazandırılmış.

 

Karmod’un otel yerleşkesinde inşa ettiği yeni resort evlerde ülkeye gelen özel konuklara hizmet verilecek. Müstakil bahçeli konseptle özel hazırlanmış bu konutlarda misafir edilecek ziyaretçilere kendi ev rahatlıklarında bir konaklama mekanı oluşturulması amaçlanmış. Konaklayan misafirler bahçeye açılan resort ev kapılarıyla hem görsel hem de ruh hali olarak yeşille iç içe vaziyette kendilerini daha özel hissedecekler.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail