İçme Suyu Arıtma Tesis Ofisi, Cibuti

 

Deniz Suyundan İçme Suyu Tesis Ofisi Cibuti

 

 Kullanım Amacı:  Yönetim ve Çalışma Ofisi
 Yapı Modeli:  Prefabrik Ofis İki Katlı
 Yapı Adeti:  28 adet
 Toplam Metraj:  748 m2
 Proje Yılı:  2017
 Tamamlanma Süresi:  45 gün

 

Doğu Afrika ülkelerinden Cibuti’de deniz suyunu arıtarak içme suyuna çevirecek tesisin çalışanlarınca kullanılacak prefabrik ofis yapılarını kurulum yaparak kullanıma hazır teslim ettik. 150 kişinin kullanabileceği 748 metrekare büyüklüğe sahip 2 adet prefabrik ofis binasının kullanıma hazır kurulumu sadece 45 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Prefabrik hazır ofis yapılarının ön üretimi Karmod modern tesislerinde gerçekleştirilerek deniz yolu konteyner taşımacılığı ile Cibuti limanına ulaştırıldı.

 

Şantiye bina kullanım şartları ve iklim özellikleri dikkate alınarak Karmod teknik ofisinde projelendirilen yapıda müşterimize sac panel sistem prefabrik yapı modeli önerildi. Prefabrik ofis projesinin müşteri onayı sonrası üretimine başlandı. Prefabrik ofis yapısında kullanılacak duvar panelleri, çatı makasları ve örtüleri, pvc pencere ve panel sistem kapıları, elektrik ve su tesisat malzemeleri, aydınlatma armatürleri, su armatürleri ve vitrifiye ekipmanları, iç ve dış boyası ile gerekli tüm yapı malzemeleri Karmod tesislerinde hazırlanarak demonte halde proje sahasına gönderildi. Prefabrik ofis yapılarımız Karmod süpervizörleri öncülüğünde yerel çalışanlarca sağlanan iş gücü desteğiyle kullanıma hazır kurulum yapıldı.

 

Hızlı kurulum, uzun ömür ve kullanım konforu prefabrik ofis binalarında

Betonarme benzeri klasik yapı sistemlerinin çok uzun süren yapı inşa süreleri ve yüksek yapı bütçelerine en iyi alternatifi prefabrik ofis binaları sunmaktadır. Prefabrik yapı modeliyle yeni nesil üretim teknolojileriyle hızlı imalat yapılabilen prefabrik ofis yapıları kullanım yerinde çok kısa sürede başka malzeme gerektirmeden çok kısa sürede inşa edilebiliyor. Yapı güvenliği emniyeti henüz proje aşamasında bilgisayar özel yazılımıyla gerçekleştirilen prefabrik hazır ofis binaları ferah ve geniş mekan sunumu, pratik ve esnek oda bölmeleriyle en iyi kullanım konforu yaşatıyor.

 

Cibuti’ye temiz temiz ve sağlıklı içme suyu sağlamada önemli bir proje olarak görülen arıtma tesisinde deniz suyu arıtılarak günlük 45 bin metreküp içme suyu üretilerek dağıtım şebekesine verilecek. Uzun ömürlü yapı modeline sahip prefabrik ofis yapılarımız bu önemli projenin teknik çalışanlarına uzun yıllar ofis hizmet verecek.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail