Nurolpark Şantiye Yemekhanesinde Karmod Tercih Edildi

Nurol Park Konut Şantiye Projesi – Bağcılar, İstanbul

 

 Kullanım Amacı:  Şantiye Yemekhanesi
 Yapı Modeli:  Prefabrik Yapı
 Yapı Adeti:  1 Adet
 Toplam Metraj:  605  m2
 Proje Yılı:  2014
 Tamamlanma Süresi:  18 gün

 

Yoğun kullanımlı işçi şantiyelerine özel üreterek inşa ettiğimiz prefabrik yemekhane binamız İstanbul’un marka konut projelerinden Nurol Park şantiyesinde de tercih edildi. Yemekhane binası, Nurol GYO tarafından İstanbul Güneşli Basın Ekspres Yolu’nda Hürriyet Medya Towers eski binasının bulunduğu arazide yükselen projenin tamamlanacağı tarihe kadar kullanılacak.

 

Nurol Park’ın inşa sürecindeki tüm aşamalarda görev alacak en yüksek personel sayısı göz önünde bulundurularak 605 m2 büyüklükte projelendirilen prefabrik yemekhane binasında 300 kişi aynı anda yemek yiyebilecek. Yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı prefabrik yapı sistemiyle inşa edilen şantiye binalarımız hızlı kurulumla kısa sürede devreye alınabilmesi ve sağladığı ekonomik yapı modeliyle marka konut projeleri başta olmak üzere birçok alandaki yapı projelerinde özellikle tercih ediliyor. Kaynaksız cıvata – somunlu ve geçmeli sistemin verdiği avantajla yeni nesil prefabrik bina proje tamamlandığında sökülerek başka sahalardaki şantiye alanlarına ekstra yapı maliyeti oluşturmadan taşınarak tekrar kullanıma kazandırılabiliyor.

 

Nurol Park konut projesine özel hazırladığımız şantiye yemekhane binasında ferah bir yemek salonu, yemek dağıtım ünitesi, bulaşıkhane ve kiler yer alıyor. Her öğün yemek üretim (Catering) firmalarından gelen yemeklerin şantiye çalışanlarının yemeklerinin dağıtımı hijyenik ortamdaki yemekhane binasında gerçekleşiyor. Yemek salonunda hijyen kolaylığıyla beraber yemek anında sunduğu konforla işçilerin dinlenmesine de katkı sağlıyor.

 

55.000 m2 arsa alanı üzerine inşa edilen ‘Hayat Ağacı’ tanıtım konseptinin kullanıldığı Nurol Park marka konut projesinde geçmişin birbirine samimi bağlarla bağlı güçlü mahalle dokusunun yeniden canlandırılması hedefleniyor. Nurol Park projesinde 2 Adeti 1+1, 7 adeti 2+1, 2 adeti 3+1 ofis ve konut planından oluşan 11 farklı daire modeli yer alıyor. 6 blok olarak projelendirilen Nurol Park’ta 154 adet rezidans daire, 880 adet towers daire ve 84 adet loft daire bulunuyor. Ofis ve konut alanlarının yanı sıra açık ticari alanlar, çarşı tarzı alışveriş alanlarının da planlandığı 24 bin metrekare büyük bir peyzaj alanı planlanmış.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail