Bosphorus City Satış Ofis Binası

Bosphorus City Konut Projesi Ofis Binası - Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye

 

 Kullanım Amacı:  Proje Lansmanı ve Satış Ofisi
 Yapı Modeli:  Prefabrik Yapı
 Yapı Adeti:  1
 Toplam Metraj:  240 m2
 Proje Yılı:  2011
 Tamamlanma Süresi:  9 gün

 

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından Sinpaş GYO tarafından Küçükçekmece-Halkalı ’da projelendirilip hayata geçirilen Bosphorus City’nin lüks prefabrik satış ofisi Karmod Prefabrik tarafından yapıldı. Prefabrik yapı modeliyle iki katlı olarak projelendirilip kurulumu gerçekleştirilen 240 m2 yapı projenin lansman ve satış ofisi olarak kullanıldı.

 

Standart bina üzerine dış cephede gerçekleştirilen ahşap kaplama uygulamasıyla prefabrik ofis binasına estetik görünüm kazandırıldı. Konsept konut projesi alanında Türkiye'nin ilki olan Bosphorus City, döneminde dünyanın da sayılı konsept konut projeleri arasında yer alıyordu. Gerçekleştirdiği konut ve ticari yapı projeleriyle Türkiye’nin önde gelen markalarından Sinpaş’ın Bosphorus City projesinde prefabrik ofiste tercihi olmaktan büyük mutluluk duyduk.

 

Marka konut ve ticari ofis konseptli projelerin Satış Ofisi tercihi

Yeni nesil teknolojiyle üretilen prefabrik ofis yapılarımız hızlı üretim ve kullanıma hazır kısa sürede kurulum özelliğiyle marka konut ve ticari ofis konseptli yapı projelerinin Satış Ofisi tercihi. Prefabrik yapı modeli marka konut projelerinin satış ofisi ihtiyaçlarına hızlı üretim ve çok kısa inşa süresi ile büyük avantaj sağlıyor. Örneğin proje kapsamında kullanıma hazır kurulumla teslim ettiğimiz iki katlı 240 m2 ofis binası normalde klasik betonarme yöntemiyle inşa edilseydi aylarca uzun süreler gerekecekti. Oysa ki Karmod prefabrik yapı sistemiyle bu ofis binasını sadece dokuz gün içerisinde kurulum yaptık.

 

Yapı finansmanıyla da en ekonomiği prefabrik satış ofisi

Marka projelere zamandan kazandırdığımız gibi ofis yapı bütçesindeki ekonomik fiyatlarla da kazandırıyoruz. Yenilikçi prefabrik modelle kaynaksız cıvatalı sistemle ürettiğimiz lansman ofis yapılarını duvar blokları, çelik çatı makasları ve örtüsüyle, pencere ve kapı sistemleriyle, elektrik ve su tesisat sistemleriyle, boya ve ekstra kaplamalarıyla başka tedariklere gerek kalmadan inşa ediyoruz. Bu sistemle zamandan, ustalıktan ve malzemeden sağlanan tasarruflarla her aşamada kazandırıyoruz.

 

80 farklı konut tasarımıyla İstanbul'un kentsel dönüşümünde tarihi boğazdan esinlenerek yeni bir tarz getiren Sinpaş Bosphorus City, her birinden nadide olarak birer tane bulunan Boğaziçi, Anadoluhisarı, Rumeli, Çubuklu, Beylerbeyi, Yeniköy ve Vaniköy yalılarıyla beraber apartman ve rezidanslar konut manzaraları dikkate alınarak tasarlanmış. 246 bin m2 alanda kurulan Bosphorus City, Halkalı semtinde yer alıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail