TGS Yer Hizmetleri Havalimanı Ofis Projesi

Elazığ Deprem Konteyner Evleri
TGS Yer Hizmetleri Dalaman Havalimanı – Muğla, Türkiye

 

Kullanım Amacı:  RAMP Planlama Ofisi
Yapı Modeli:  Dalaman Havalimanı TGS Ofis Binaları
Yapı Adeti:

 1 Adet (20 adet Konteyner ünitesi)

Toplam Metraj:  441 m2
Proje Yılı:  2013
Tamamlanma Süresi:  5 gün
 

 

Havalimanı yer hizmetleri vermek üzere Türk Hava Yolları ve Havaş ortak iştiraki olarak kurulan TGS Yer Hizmetleri, Dalaman Havalimanı hizmetleri için Karmod konteyner ofis yapılarını tercih etti. 2013 yılı itibariyle Dalaman Havalimanı hizmet operasyonlarına başlayan TGS, personeline daha rahat ve verimli çalışma ortamı hazırlayarak diğer konaklama ihtiyaçlarını gidermek amacıyla konteyner ofis yapılarının inşasına karar verdi. Hazırlanan proje dahilinde Karmod olarak konteyner ofis yapılarını üreterek yerinde kurulumunu tamamladık. Muğla’nın bir diğer önemli hava meydanlarından Milas - Bodrum Havaalanı için de HAVAŞ firmasına Ramp Ofisi kurmuştuk.

 

Havaalanı konteyner ofis projesi kapsamında kullanılacak 20 ünitenin ön üretimi gerçekleştirerek kurulum için Dalaman Havalimanına sevk ettik. 20 adetten oluşan konteyner ünitesi vinç desteğiyle 2 kişilik montaj ekibimizce sadece 5 günlük süre zarfında birleşim yapılarak kullanıma hazır şekilde TGS firmasına teslim edildi. 441 m2 büyüklükteki ofis binamızda firmanın yer hizmetleri veren ekibince kullanılmak üzere proje ofis odaları, toplantı odası, dinlenme alanları ile konteyner wc üniteleri yer alıyor. Karmod tarafından inşa edilen Dalaman Havalimanı ofislerini kullanan TGS personelince havaalanında "Havaalanları Yer Hizmetleri Yönetmeliği" standartları doğrultusunda harekat, ramp, kargo ve yolcu hizmetleri veriliyor.

 

Hızlı kurulum, kullanım ergonomisi Konteyner ofiste

Yeni Nesil teknolojiyle üretilen Karmod ofis konteyner yapıları yüksek yapı güvenliği, uzun ömürlü kullanım standardı, yalıtım üstünlükleriyle enerji tasarrufuyla kazandıran özelliği, hızlı üretim ve yerinde çok kısa sürelerde kullanıma hazır kurulumu gibi öne çıkan çok sayıda avantaja sahip. Karmod konteyner ofis yapılarının bina yatırım finansmanına kazandırdığı bütçe avantajını da ayrıca vurgulamamız gerekir. Klasik yapı modellerine göre çok daha ekonomik ofis çözümü sunan konteyner yapı modeli kurulum hızıyla da amortisman giderlerinin çok kısa sürede dönüştürülmesine büyük katkı sağlıyor. Yüzlerce metrekare büyüklükteki son derece modern ofisler Karmod konteyner modeliyle birkaç gün içerisinde hazırlanarak kullanımınız için teslim ediliyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail