İDO Bilet Satış Noktaları Kabinleri

 

İDO İşletmesi Bilet Satış ve Güvenlik Kabinleri – İstanbul, Türkiye

 

 Kullanım Amacı:  

 Bilet Satış ve Güvenlik Kabinleri

Yapı Modeli:  Metropol Kabin
Yapı Adeti:  37 adet
Toplam Metraj:  1.282 m2
Proje Yılı:  2013
Tamamlanma Süresi:  42 gün

 

Karmod Metropol Kabin, İstanbul ve çevresine deniz yolu yolcu ve arabalı vapur taşımacılığında lider marka İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.) işletmesinin bilet satış ve güvenlik kabininde tercihi oldu. Çoğunlukla bilet satış kabini kullanımına yönelik üretilen Metropol Kabinler, İDO işletmesinin şehir hatları vapurları, deniz otobüsleri ve arabalı vapur iskelelerine sevk edildi.

 

Metropol kabinler, günümüzde işletmenin, İstanbul’la beraber yakınında yer alan Kocaeli, Bursa, Yalova, Esenköy ve Bandırma iskelelerinde kullanılıyor. Her gün seyahat için İDO hatlarını kullanan binlerce yolcu ve araç biletlerini bu kabinlerden alıyor.

 

Karmod Metropol yüksek yapı güvenliği ile beraber şehir mimarisine uyumlu estetik tasarımlarıyla öne çıkıyor. Özel uygulamalarla yalıtımı artırılmış duvar panelleri ve ısı camlı pencere sistemiyle Karmod Metropol güvenlik kabini yüksek izolasyona sahip. İstendiğinde kurşun geçirilmez sistemle zırhlı güvenlik kabini olarak da projelendirilip üretilen Metropol kabin, güvenlik ve satış ofisi, büfe, gişe, wc gibi farklı mekan ihtiyaçları için tercih edilerek kullanılmaktadır.

 

Modern mimari uyumu Metropol güvenlik kulübesinde

Karmod Metropol modern görünümde yapı mimarisiyle konulduğu yere estetik getiriyor, kalite kazandırıyor. Mimari güzelliğiyle Metropol güvenlik kulübesi özellikle kurumsal markaların bekçi kulübesi tercihi.

 

Yapı güvenliğiyle iki kat daha fazla yalıtım lüks güvenlik kulübesinde

Metropol kabin, yapı modeli olarak ana karkasında paslanmaz çelik profiller kullanılmıştır. Lüks güvenlik kabini yapı güvenliği standartlarıyla en güvenli yapı modelleri arasında yer alır. İlk günkü formuyla yıllarca güvenle kullanılır. Yapı metal duvar panelleri arasına ekstra yalıtım amacıyla özel yoğunlukta izolasyonlu dolgu malzemeleri uygulanır. Dış cephede taş desen kaplanarak yalıtım olarak yapı iyi seviyeye yükselir.

 

Sevk edildiği anda güvenlik kabini kullanımınıza hazır

Metropol güvenlik kabini fabrikada kullanıma hazır vaziyette üretilir. Üretim aşamasında yapıya özel projede elektrik ve su tesisatları armatürlerine varana kadar hazırlanır. Kullanım yerine konulduğu andan itibaren güvenle kullanılmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail